Frčí neotřelé dárky. Inspiruj se a pobav své blízké

Narozeniny, Den matek, výročí prvního rande? Ať už chceš obdarovat kohokoliv a při jakékoliv příležitosti, originální dárky nejen potěší, ale také pobaví.

Nic proti květinám a bonboniéře, ale na vtipné dárky, které se jen tak nevidí, přece jen nemají. Překvap své blízké legračními udělátky, romantickými drobnůstkami či nějakou pikantností. Že nemáš dost fantazie něco takového vymyslet? Nevadí. Slečna pro tebe připravila dárky k narozeninám i k dalším příležitostem, které jen tak někde neuvidíš.darky

1. UŽ NIKDY NEZASPÍŠ
Vstávání je obvykle pěkná otrava a není divu, že se nám z vyhřátého pelíšku nechce vylézt. Má však kvůli tomu někdo z tvé rodiny či kamarádů problémy se zaspáváním? Pořiď mu originální budík ve tvaru bomby (697 Kč). V nastaveném čase začne odpočítávat jako opravdová bomba a pokud jej spáč nestačí zaklapnout, odmění ho burácejícím zvukem bombového výbuchu, který by dokázal vzbudit i mrtvého.

2. HRÁTKY VE DVOU
Finančně nenákladný, ale opravdu originální dárek pro zamilované páry. Jedna kostka určí úkol, druhá místo na těle partnera, kde má být vykonán. Kostky lásky (119 Kč) navíc svítí ve tmě.

3. PRO NEZADANOU KÁMOŠKU
Ženská si leckdy musí umět poradit i bez chlapa. V takovém případě potřebuje minimálně vlastní stylový šroubovák (350 Kč). Pokud má tvá kámoška dobrý smysl pro humor, pořiď jí čokoládový penis (229 Kč).

hustydarky

4. KLÍČKY, KDE VÁS MÁM?
Všichni máme občas problém najít klíče. Jednoduchým řešením je přívěsek na klíče (198 Kč), který na zahvízdání majitele zareaguje nejen zvukem, ale také zablikáním. Důmyslné, že?

5. MŇOUKAJÍCÍ OŘEZÁVÁTKO
Nejen tvůj pubertální bratr bude mít ohromnou radost z tohoto originálního ořezávátka ve tvaru kočky (298 Kč). Vsuneš-li do něj (respektive kočce do zadečku) tužku a ořezávátko zamňouká, jakmile s ní otočíš.

6. DETEKTOR LŽI
Tento mini detektor lži (888 Kč) spolehlivě odhalí každého hříšníka. Pokud na něj položíš ruku a zalžeš, dostaneš elektrický šok. S takovou vymožeností nebude nuda na žádné party.

7. DOMÁCÍ HLÍDAČ
Tato legrační hračka je ve skutečnosti pěkně vychytralá. Připevníš-li hlídače (489 Kč)  na zeď, dokáže zpozorovat pohyb v místnosti a přehrát hlášku, kterou na ni předem sama nahraješ. Kulišácký způsob jak vylekat slídily potulující se po tvém pokoji v době tvé osobní nepřítomnosti.

8. DARUJ ŠTĚSTÍ
Chceš někomu popřát štěstí originální cestou? Věnuj mu čtyřlístek, a to klidně v době, kdy normálně žádné nerostou. Tento mini balíček pro štěstí (156 Kč) obsahuje cibulku, miniaturní květináč a růstovou výživu. Vlastní čtyřlístek si nyní zvládne vypěstovat opravdu každý.

Zaujal tě některý z dárků? Všechny naše tipy nalezneš například v internetovem obchodě Hustydarky.cz.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.