Dlouhý vztah

Niekoľko ročný vzťah či manželstvo a stále dookola to isté? Zobúdzaš sa každé ráno s rovnakými myšlienkami a hlavou plnou tých istých každodenných starostí? Kedy utekať na prednášku, potom stihnúť na čas prísť do práce a neskoro večer sadnúť za učebnice a naučiť sa na písomku. Alebo trošku z iného súdka, kedy odviezť deti do školy, zodpovedne vyplniť všetky úlohy v práci a následne domáce povinnosti typu varenie, pranie a žehlenie.

Slečny, dámy kde ste zabudli svojho partnera, frajera či manžela? Stal sa z neho doplnkový program alebo pomocník pri každodennom rituáli? Nie že mu nevenuješ dostatočnú pozornosť a skĺzla si s ním do stereotypu, ale o sexe už ani hovoriťpartner sex netreba.
Na takéto spolužitie treba dávať pozor. Áno, každý žijeme v nejakom tom svojom stereotype a povinnostiach, ktoré musíme plniť. Ale nič nepovyšuj nad plnohodnotný a fungujúci vzťah. Samozrejme, že spolužitie sa nezakladá len na sexe, ale je to dôležitý aspekt, ktorý ovplyvňuje mnoho. Ponúkame ti zopár rád, ako vystúpiť zo zabehaného kolobehu. Prekvap svojho partnera, bude ti vďačný a okoreníte si spoločný život.

Sextovky

Inými slovami sex smsky. Buď kreatívna a pošli svojmu drahému šteklivú sms s erotickým textom. Natoľko sa vzruší, že večer z teba strhne všetky šaty, len čo sa zjavíš vo dverách. Ak si odvážna a nehanbíš sa, rovno pošli obrázok. Nejakú časť tela odokry a niečo zahaľ. Chce to tréning, odvahu a rafinovanosť, aby si nepôsobila vulgárne. Odhaľ si blúzku tak, aby ti z podprsenky vykúkali prsia. Nohy sú pre chlapov tiež veľmi príťažlivé. Ukáž ich vo svojej maximálnej kráse ako sa dá. Fotka s dlhými nohami a samodržiace pančuchy nenechá žiadneho chlapa vlažným.

Erotické prádlo

Je stará overená klasika. Len musíš správne odhadnúť partnerov vkus. Niektorí letia na sexy tango nohavičky, iní zas na ľahké erotické čipkované košieľky. Prekvap ho večer v posteli. Nahoď sa, uprav vlasy a make-up. Určite ťa nenechá ležať len tak bez povšimnutia. Ak chceš pritvrdiť, skús kožený korzet, čierne podväzky a bičík. Zahrajte sa v posteli na krotiteľku zvierat. S radosťou vám bude hrať skroteného leva, ktorého ovláda jeho panička.

Romantický výlet

Predĺžený víkend dobre padne každému. Nechajte doma všetky starosti, učebnice, povinnosti aj deti. Zbaľte si peknú spodnú bielizeň, plavky a vyrazte do špičkového hotela, kde sa o vás kráľovsky postarajú. Budete mať k dispozícii perfektné jedlo, krásny výhľad z izby a jacuzzi so šampanským. Najlepšie nevychádzajte ani z izby. Venujte sa jeden druhému. Jedzte, spite, milujte sa, oddychujte. Ako rozptýlenie si doprajte masáž. Príjemne uvoľní telo a navodí tú správnu atmosféru.
Slečny prichádza chladnejšie obdobie, takže hry pod perinou sú priam nevyhnutné. V noci sa nechceme triasť od zimy a ľudský radiátor vždy poteší. Venujte sa svojmu chlapovi, bude vás nosiť na rukách. Dôležitá rada na koniec, všetko robte s radosťou, nadšením a láskou. Inak to fungovať nebude.

Článek připravila Ivana

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.