Hravé blbůstky, které udělají radost každému (soutěž)

Vymýšlení originálních dárků je sice činnost kreativní a leckdy velice zábavná, avšak pokud nechytíš za pačesy tu správnou múzu, můžeš se s ní pěkně potrápit. Naštěstí po světě chodí celé zástupy koumáků, jejichž „vynálezy“ seženeš klidně z pohodlí svého domu.

Dobrý dárek může potěšit, být zábavný nebo také užitečný. Anebo všechno najednou – a nemusíš kvůli tomu šátrat hluboko v kapse. Slečna má pro tebe pár tipů na úžasné dárky do pětistovky, které rozesmějí a zároveň zpestří každou narozeninovou party.

bubliny

Dárky do 150 korun

1. Lampiony přání (79 Kč) – Lampiony přání se používají už dva tisíce let. Lidé totiž věřili, že přání, která se vznesou na lampionech do nebe, se vyplní. Ať už je to pravda, nebo pouhá pověra, svítící lampionky vznášející se vzduchem jsou neskutečně působivé. Vydrží letět až dvacet minut, poté snesou k zemi. Navíc jsou vyrobené z ekologického materiálu, jenž se v přírodě lehce rozloží. Vybrat si můžeš lampionky různých tvarů a barev.

darky

2. Brčkobrýle (89 Kč) – Vtipné brýle zkřížené s brčkem jsou důkazem, že za opravdu originální dáreček nemusíš utratit ani celou stovku. Stačí je ponořit do skleničky s drinkem a sledovat, jak se ti alkohol míhá doslova před očima.
3. Svítící ventilky (95 Kč) – Nepatrná věcička, která z každého motoristy nebo cyklisty udělá krále silnic. Jakmile se kola se roztočí, svítící ventilky začnou barevně svítit a blikat. Jízda na kole díky nim může být v noci mnohem bezpečnější.

Dárky do 300 korun

1. USB masáž (295 Kč) – Dlouhý den v práci nebo ve škole a večer opět sedíš shrbená u počítače? Ulev svým zádům příjemnou masáží. Minimasérku teď můžeš mít vždy po ruce – zastrčíš ji do USB portu a můžeš relaxovat. USB masáž je dárek, který ocení nejen počítačoví maniaci.

darky

2. Toaletní papír s logickými testy (265 Kč) – Na záchodě trávíme docela hodně času. Jistě už máš spočítané všechny kachličky a nosit se sebou neustále časopis či knížku, to je otrava. Řešením může být zábavný toaletní papír s vtipy, sudoku nebo třeba hlavolamy.
3. USB vysavač (145 Kč) – Udělátek, které fungují po zastrčení do počítače, je dnes na výběr nespočet. Kromě lampiček, masáží a větráčků seženeš dokonce minivysavač, se kterým parádně vyluxuješ drobky od svačiny uvízlé v klávesnici. Důmyslné, že?

Dárky do 500 korun

1. Ledové panáky (342 Kč) – Chceš si s kamarády připít na zdraví tak trochu jinak? Do speciálních formiček nalij čistou vodu, džus nebo jakýkoliv drink a vlož do mrazáku. Za pár hodin budeš mít připravené originální panáky z ledu, jaké nikdo jiný nemá.

darky

2. Zvířecí chňapka (331 Kč) – Legrační chňapka na vaření udělá radost nejedné hospodyňce nebo kuchtíčkovi.  Chňapka HOTHEADS se zakousne do nádobí a už jej nepustí. Vybrat si můžeš myšku, žabku nebo pejska.
3. Rádio do koupelny (429 Kč) – Není nic příjemnějšího než naložit se po náročném dni do vany plné pěny, pustit si nějakou hudbu a vypnout. Relaxaci ti zpříjemní vodotěsné minirádio, které přísavkou jednoduše přimlaskneš na obložení koupelny, umyvadlo či boční stranu vany.

Pozor, SOUTĚŽ!

Vysoutěž si se Slečnou jednu ze tří blbůstek, které potěší tebe i tvé nejmilejší. Ceny do soutěže věnoval internetový obchod ÚžasnéDárky.cz, na jehož stránkách objevíš fůru inspirace, čím udělat radost naprosto komukoliv.

O co se soutěží?
1. místo: USB masáž
2. místo: USB aroma lampička
3. místo: dva svítící ventilky

Soutěžní otázka:
V sortimentu e-shopu ÚžasnéDárky.cz narazíš i na jednu vskutku exotickou pochoutku. Jsou jí:
a) křupavé lupínky z pravého kaktusu,
b) pusinky z velbloudího trusu,
c) pečení červi v barbecue koření.

Nápovědu najdeš na adrese http://www.uzasne-darky.cz/.
Soutěž končí v sobotu 31. července 2010. O vítězích se rozhodne ve slosování.
Jako předmět prosím uveď heslo ÚŽASNÉ DÁRKY.
[contact-form 2 “Kontaktní formulář 1_copy”]

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.