Kachničky hlásí návrat do koupelen

Možná si říkáš, kde jsou ty sladké doby, kdys mívala v koupelně svou vlastní gumovou kachničku. Při troše fantazie se s ní dalo zabavit po celou dobu, než voda ve vaně vychladla a musela jsi ven. Nemusí však zůstat u pouhých vzpomínek

Móda koupelnových kachniček je totiž zpátky a vůbec nezáleží na tom, jestli ti je pět anebo dvacet. Kachničky se v poslední době staly trendy doplňkem, který nesmí chybět naprosto v žádné koupelně. Pořiď si i ty tu svoji, anebo obdaruj své blízké. Udělá radost malým i velkým.

kacenky

10 důvodů, proč mít svoji kachničku

1. ŠIK KACHNIČKA – Ať už si vybereš jakoukoliv barvu či model, máš jistotu, že každá koupelna bude díky kachničce vypadat mnohem útulněji.
2. ROŠŤÁCKÁ KACHNIČKA – Společná koupel s veselou kachničkou ti dovede zlepšit náladu i po doslova hororovém dni ve škole nebo v práci.
3. KACHNIČKA PSYCHOLOG – Kdo jiný je tak pozorný posluchač všech tvých trampot s druhým pohlavím jako tvá vlastní gumová kachnička?
4. KACHNIČKA PRO STUDENTKY – Potřebuješ si zopakovat slovíčka, historický data nebo vzorečky na blížící se zkoušku? Můžeš je odříkat třeba své kachničce.
5. KACHNIČKA SPOLEČNICE – Už nikdy si nebudeš připadat sama. Kachnička se na tebe nevykašle, nepořídí si milenku a ani tě nenechá doma samotnou, protože si potřebovala odskočit s kamarády na pivo.
6. TOLERANTNÍ KACHNIČKA – Kachnička nebude mít výhrady k množství krémů, tubiček, flakonků a dalších „serepetiček“, které jako správná ženská v koupelně bezpodmínečně potřebuješ.
7. MUZIKÁLNÍ KACHNIČKA – Zpíváš si ráda při koupeli? V kachničce nalezneš posluchače, který si nebude zacpávat uši ani na tebe bouchat násadkou od smetáku.
8. KACHNIČKA LICHOTNICE – Ať už si na večírek vyrábíš na hlavě třeba tu nejúleťátštější vlasovou kreaci, kachnička tě nikdy nebude kritizovat a při tvých otázkách, zda ti to sluší a můžeš tak mezi lidi, si zachová stále tak pozitivní výraz zobáčku.
9. MLČENLIVÁ KACHNIČKA – Své kachničce můžeš svěřit všechna svá tajemství a nemusíš se bát, že je hned další den poběží vykachničkovat tvé úhlavní nepřítelkyni.
10. POŘÁDKUMILOVNÁ KACHNIČKA – Kachnička po sobě nezanechává kopy špinavých ponožek a trenýrek, kam se jen podíváš

Originální osobní kačenky Bud by Designroom

Vtipné kachničky od australské firmy Bud jsou určené nejen na koupání ve vaně, ale především pro potěšení. A poslouží i jako neotřelý dárek.

kacenky1. Osobní kačenka Heart pro zamilované, 230 Kč
2. Aromatická kačenka Limentka se svěží vůní, 230 Kč
3. Osobní kačenka After Dark svítící ve tmě, 280 Kč
4. “Drsňácká” kačenka Punk, 230 Kč
5. Elegantní černá kačenka Diamond s blyštivím kamínkem, 280 Kč
6. Osobní kačenka Čtyřlístek pro štěstí, 230 Kč
7. Sexy kačenka Lush, 230 Kč

Kde je seženeš? Mrkni například na internetový obchod Škeble.cz. Kachničky nalezneš v kategorii „Osobní kačenky“ za cenu od 230 korun. Kromě klasických barevných si můžeš vybrat také kachničku vibrující nebo třeba s ovocným aroma.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.