Letní tábory nejsou jen pro děti

Sice už ti dávno není deset, ale stále s láskou a nostalgií vzpomínáš na letní tábory? Na několik dní jsi odstřihla pupeční šňůru od rodičů a užívala si sluníčko a bezstarostné dovádění v přírodě se spoustou svých vrstevníků. Jasně, éru dětských táborů už máš nenávratně za sebou – to ovšem neznamená, že se pro tebe dnes žádný tábor nenajde.

Na letní tábor můžeš vyrazit i ve dvaceti…

Letní tábory představují jednoduché, a přitom úspěšné řešení, jak kvalitně a zábavně strávit letní prázdnin. V dnešní době existuje velké množství letních táborů s rozmanitým zaměřením nejen pro děti, ale i pro náctileté, studenty i seniory. Samozřejmostí jsou školení instruktoři a perfektně připravený program. Volný čas o prázdninách zkrátka nemůžeš využít lépe!

Vyber si tábor podle svých koníčků

Není tábor jako tábor. Letní tábory mívají určitý program či zaměření Vybírat můžeš z letních táborů v zahraničí, u moře, u koní, oblíbené jsou stále sportovní výcvikové a taneční  tábory nebo letní tábory zaměřené na výuku jazyků. Zajímavým letním táborem pro studenty středních škol je kemp My Better Myself vedený v angličtině.

Letní tábor My Better Myself

Znalost cizích jazyků, obzvláště angličtiny, je v současnosti nesmírně důležitá. Co takhle si ale angličtinu procvičit i mimo školu a věnovat se jí zábavnou formou ve svém volném čase? Jednou z nejlepších možností, jak se v jazyce zdokonalit rychle a nenásilným způsobem i o letních prázdninách, jsou právě letní tábory kombinované s angličtinou.

Program mají na starosti zahraniční lektoři a studenti si díky tomu postupně osvojí rychlé reakce, plynulé vyjadřování, prezentaci v angličtině a neformální komunikaci.

Více se o táboře dočteš na www.mybettermyself.cz

Text: Veronika M.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.