Make it possible: Vymysli nový tanec s Coca-Cola Zero

Zbožňuješ diskotéky a party, kde se můžeš pořádně rozjet na parketu? Miluješ zumbu, při které si parádně zacvičíš a zároveň zavrtíš boky do rytmu? Nebo se občas jen tak tajně nakrucuješ doma před zrcadlem a vymýšlíš tajné kreace? V tom případě máš tanec v krvi! Využij toho, spoj síly s Coke Zero a vymysli druhý “Dougie” dance, který bude znát celá planeta.

Coca-Cola ti pomůže prosadit se tancem

V jednom díle Simpsonů si Homer uvědomil, že už má za sebou polovinu života. Zděsil se, že ještě nestačil pro lidstvo udělat něco, díky čemu by si ho všichni pamatovali. Pustil se proto do výroby všelijakých vynálezů. Jenomže vymyslet něco, co tu ještě nebylo, je užitečné a má šanci se ujmout, není jen tak… Ty to ale můžeš mít mnohem snazší. Pokud jsi alespoň trochu pohybově zdatná a hlavně kreativní, Coca-Cola Zero ti společně s Legií mimořádných tanečníků dá šanci prosadit se jako tanečnice a choreografka.

Co je to The LXD?

Legion of Extraordinery Dancers (Legie mimořádných tanečníků) je webový seriál známý pod zkratkou The LXD. Vypráví o dvou rivalských tanečních skupinách – hrdinech The Legion of Extraordinary Dancers a zloduších The Aliance of the Dark. Obě skupiny disponují superschopnostmi, které se projevují v jejich tanečních kreacích. Příběh souboje skupin začíná už ve dvacátých letech minulého století a pokračuje až do roku 3000.

Tvůrcem a producentem seriálů je Jon Chu, režisér filmů Step Up 2, Step Up 3D, choreografie mají na starosti Christopher Scott a Harry Shum Jr. V seriálu můžeš vidět všechny možné styly od hip hopu, jazzu až po balet. Při jeho natáčení se nepoužívají žádné speciální triky, všechny taneční kousky, nad kterými většina lidí užasne, jsou “vydřené” vynikajícími tanečníky.

Nic není nemožné

Jon Chu nedávno spojil síly s Coke Zero. Rozhodl se začít doslova od nuly a vytvořil zcela nový tanec, který ovládne celý svět. Jon a Coke Zero jsou přesvědčeni, že i samotný jedinec může dokázat mnohé, proto oslovují každého, kdo tanec miluje, aby jim pomohl svými nápady. Je to skvělá příležitost, jak ovlivnit nejen taneční kulturu, ale také jak se zúčastnit dalšího celosvětového projektu Coke Zero.

Zapojit se může kdokoliv. Jak na to? Mrkni na stránky projektu Make it possible, vyber si některý ze zbrusu nových songů a stáhni si jej do počítače. Od této chvíle můžeš začít tvořit. Zkoušej, vymýšlej a hlavně se bav. Při svých tanečních pohybech se nahraj a své video uploaduj na web Coke Zero, kde ho uvidí statisíce lidí! A nezapomeň – čím originálnější a kreativnější video, tím lepší.

(komerční sdělení)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.