Miluješ hromadné slevy? S agregátory e-shopů ušetříš více

Před několika měsíci Slečna představila jeden z prvních českých hromadných nákupních portálů. Od té doby vzniklo mnoho dalších webových stránek, specializovaných na hromadné nakupování zlevněného zboží a služeb. Teď pro tebe máme tip, jak ušetřit ještě víc – s pomocí takzvaného agregátoru e-shopů.

Díky cashbackům bude tvé prasátko chrochtat blahem

Agregátory e-shopů jsou webové stránky, z nichž vedou odkazy na nejrůznější internetové obchody s kosmetikou, módou, doplňky do bytu či již zmiňované slevové portály kolektivního nakupování a jiné. Pokud registrovaný uživatel využije k přístupu do e-shopu odkaz na tomto agregátoru, prodejce provozovateli takového webu (jako odměnu za přivedeného zákazníka) zvýší poskytnutou slevu na zboží, která se pomocí cashbacku („peníze zpět“) přenese na zákazníka.

Někdo sbírá céčka, jiný cashbacky

Jak to funguje? Nezbytná je registrace. Před každým nákupem se musíš přihlásit jako uživatel eCashbacku, teprve pak si na tomto portálu vybereš e-shop, kde se chystáš nakupovat a kliknutím na odkaz přejdeš na stránky obchodu – tam už potom nakoupíš, jak jsi zvyklá. Do mail boxu ti pak přijde potvrzení nákupu s vyčíslenou výší tvého cashbacku. Cashbacky se postupně sčítají a vyplácí se na účet po dosažení částky tři sta korun.

No nekup to…

Využití portálu eCashback je bezplatné, pokud ovšem nepočítáme čas strávený vyplňováním údajů potřebných k registraci a také přihlašování před každým nákupem. Pokud se na stránky prodejce nenecháš přesměrovat odkazem z eCashbacku, slevu nezískáš. Je tedy potřeba zvyknout si na nový postup nakupování po internetu.

Pokud tě nápad získávání dalších slev z již zlevněného zboží zaujal, můžeš si vydělat ještě víc a získat bonus v hodnotě sto korun – stačí doporučit eCashback kamarádce či známému. Když se tebou doporučená osoba zaregistruje jako uživatel, bonus je tvůj. Tip: Přečti si více informací o akci doporuč a získej.

1 Comment