Nauč se kreslit jako profík – SOUTĚŽ

Také jsi jednou z těch, kteří obdivují lidi s nadáním pro kreslení? Malují nádherné věrné portréty i idealistické krajinky a ty jen tiše závidíš. Chtěla by ses naučit taky tak krásně kreslit, ale máš dojem, že ti chybí talent pro tento obor? V tom případě tě velmi potěším.

Pod názvem „Kreslení pravou mozkovou hemisférou“ se skrývá návod, jak se naučit kreslit, ať už jsou tvoje předpoklady jakkoli mizivé. Jedná se o kurz, kde tě lektorka Pavla Macháčková naučí technice i pochopení pro day2kreslení tak, abys byla schopná namalovat přesně to, co chceš.

Proč zrovna pravá hemisféra?

Jak jistě víš, mozek má dvě hemisféry – poloviny, a to pravou a levou. Každá polovina se specializuje na jiné dovednosti. Levá se zasluhuje především o to, že umíme psát, počítat, máme pojem o čase a umíme smýšlet logicky. Naproti tomu pravá hemisféra nám umožňuje hlavně představivost, vnímání barev, uvědomování si souvislostí a další. Abych to shrnula: levá hemisféra je naše logická část a pravá ta intuitivní.
To ovšem neznamená, že by ses na kurzu Kreslení pravou mozkovou hemisférou učila používat jen tuto jednu polovinu. Jde spíše o to, naučit se obě hemisféry vnímat a „vymáčknout“ z každé to nejlepší. Najít mezi nimi rovnováhu, kterou pak použiješ v praxi právě při kreslení.

Pro odvážné samouky

Pro ty, kdo již kurz absolvovali a chtějí se zdokonalit nebo pro ty, kdo se raději učí sami doma je tu nová kniha s názvem Portrét krok za krokem aneb tajemství obyčejné tužky od lektorky Pavly Macháčkové, kde ti podrobně a názorně ukáže, jak na techniku kreslení portrétů. Knížka obsahuje i výukové DVD, takže přesně uvidíš co, kam a jak namalovat.

Pro představu je tu pár obrázků účastníků kurzu. Sama se tak můžeš přesvědčit jak velkého zlepšení lze dosáhnout.

Před kurzem
Před kurzem  
Po kurzu
    Po kurzu   
Před kurzem
Před kurzem
Po kurzu
Po kurzu

 

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž s námi o poukazy na kurz!

Chtěla by ses naučit kreslit jako opravdový profesionál? Pokud ano, soutěž se Slečnou a vyhraj poukázku na kurz Kreslení pravou mozkovou hemisférou a dopřej si dva dny intenzivní výuky v příjemném prostředí pod vedením profesionálky Pavly Macháčkové. Soutěžíme celkem o 3 poukázky na kurz. Správnou odpověď zašli na e-mail soutez(zavinac)slecna.info nejpozději do 30. října 2013.single_00
[box]
Soutěžní otázka: Kolik minut má DVD s ke knize Portrét krok za krokem aneb tajemství obyčejné tužky?

a) 120 minut

b) 90 minut

c) 100 minut
[/box]
O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.