Pět filmových tipů

televizeNe vždy je o prázdninách krásné počasí, a proto máme pro tebe skvělý nápad jak vyplnit deštivé dny. Slečn@ pro tebe vybrala 5 nejlepších filmů, u kterých se nudit určitě nebudeš. S kámoškou zajdi do DVD půjčovny, kupte pytlík chipsů nebo popcorn a hurá na filmový maratón!

Ďábel nosí Pradudabel

Andy Sachs (Anne Hathaway), která právě vystudovala vysokou školu, hledá práci. I když se o svůj vzhled moc nestará, dostane zaměstnání v prestižním módním časopise Runway, kde móda hraje velkou roli. Šéfredaktorkou Runwaye je Miranda Priestly (Meril Streep), které žádná její asistentka moc dlouho nevydrží, ale s Andy je to docela jinak…
Ďábel nosí Pradu je taková oddychová komedie, u které se nebudete nudit.

znamostiVelmi nebezpečné známosti

Sebastian Valmont (Ryan Phillippe), který může mít každou dívku z Manhattanu, se svou povedenou nevlastní sestřičkou Kathryn (Sarah Michellle Gellar) uzavře sázku. Kathryn, protože nedokáže přenést přes srdce, že se s ní rozešel její kluk kvůli naivní Cecile (Selma Blair), chce po bratrovi, aby ji připravil o pannenství. A k tomu ještě krásnou Anette (Reese Witherspoon), taktéž připravit o pannenství. V sázce je Sebastianův Jaguár z roku 1956 a noc plná rozkoše s Kathryn.
Velmi nebezpečné známosti určitě doporučuji, je to úžasný film s nečekaným závěrem.

Láska nebeskálaska

Nebesky romantická komedie. Skládá se z mnoha milostných historek, ve kterých zabrousíme do nejrůznějších koutů předvánočního Londýna. Láska způsobuje chaos, ať už ministerskému předsedovi, který se zamiluje do 30ti sekund; prodavači sendvičů, který má na holky prostě smůlu a odjíždí proto do Ameriky, nebo malému chlapci, kterému se zalíbí nejkrásnější dívka ze školy…
Láska nebeská je parádní a určitě se u ní i zasmějete.

shrekShrek

Zelený zlobr s tykadly, žijící ve své bažině je tak trochu bručoun a nemá nikoho rád. Kvůli Lordu Farquaadovi se kolem jeho příbytku začne hromadit spousta pohádkových bytostí, a proto mu Shrek slíbí, že vysvobodí ze spárů zlého draka princeznu Fionu…
Tento film jistě není třeba představovat, poněvadž v kinech už máme třetí pokračování. Tohle je prostě klasika!

Řada nešťastných příhodprihod

Černá komedie natočená podle knih Zlý začátek, Nouzový výtah a Ohavná pila spisovatele Lemony Snicketa vypráví o třech sirotcích, sourozencích Baudelairových, kterým zemřeli rodiče. Děti jsou bohužel umístěny do péče krutého strýčka Olafa, který prahne po jejich dědictví a pro jeho zisk je ochoten udělat cokoliv.
Řada nešťastných příhod je velmi černá komedie, ale také zábavná. Doporučuji!

Pokud jsi viděla nějaký film, který je podle tebe super, piš do komentářů!

Text: Veronika Wölfelová

Rozšířili jsme tento článek o další filmové tipy!

11 Comments
 1. Viděla jsem všechny zmiňované a všema deseti můžu doporučit Lásku nebeskou! Je to můj zamilovaný film
  sice se hodí spíše na Vánoce, ale i teď se vám všem bude určitě líbit. Hrají tam skvělí britští herci a
  narozdíl od nějakých pitomých amerických komedií, je tato britská opravdovým klenotem! Na Ďábel nosí Pradu se se
  zase vyplatí dívat kvůli vynikající Meryl Streep a kdo má opravdu rád módu, tak se mu naskytnou dvě hodinky
  krásné zábavy! Velmi nebezpečné známosti už jsou snad klasika, Shrek taky a Řada nešťastných příhod potěší
  příznivce Jima Carreyho!:-) Já osobně ještě mohu doporučit film Pýcha a předsudek, který je nově zfilmován
  podle románu od Jane Austenový, skvěle se hodí na léto a po jednom shlédnutí se stal jedním z mých nejoblíbenějších!
  A dále mohu doporučit filmy Agent bez minulosti a Bournův mýtus – dva filmy o Jasonu Bourneovi! Jsou ro opravdu nejlepší
  akční filmy, které byli poslední dobou natočeny a za pár dní jde do kin trojka, která je podle dosavadních
  recenzí nejlepším filmem léta, ne-li celého roku!! Takže huráá do půjčoven!:-)

 2. Řadu nešťastných příhod sem četla i jako knihy, můžu jen doporučit, moc dobře se to i čte, takže buď film, nebo knihy z této řady, oboje super =)

 3. velmi nebezpečné známosti, tak to je the best filmík co znám, jinak vsecky ostatni jsem také viděla a jsou super, láská nebeská taky patří k mím nejoblíbenějším:)…jinak muzu doporucit filmík Hudbu slozil slova napsal, romantická komedie s Hugem Grantem a Drew Barrymore…a dále jeste jeden, jmeuje se Sesterstvo putovních kalhot, ale nevim zda byl vubec do cestiny predabován, v anglickém originálu se jmenuje Sisterhood of traveling pants, zfilmovyny podle amerického knizniho bestselleru stejneho jmena, tuhle knizku muzete sehnat i unas, ja osobne sem ji cetla, pekna:)..jinak film je o čtverici kamarádek, velmi smutný, ale i veselý, rozhodně doporučuji, chutí vas za srdíčko:)

 4. velmi nebezpečné známosti, tak to je the best filmík co znám, jinak vsecky ostatni jsem také viděla a jsou super, láská nebeská taky patří k mím nejoblíbenějším:)…jinak muzu doporucit filmík Hudbu slozil slova napsal, romantická komedie s Hugem Grantem a Drew Barrymore…a dále jeste jeden, jmeuje se Sesterstvo putovních kalhot, ale nevim zda byl vubec do cestiny predabován, v anglickém originálu se jmenuje Sisterhood of traveling pants, zfilmovyny podle amerického knizniho bestselleru stejneho jmena, tuhle knizku muzete sehnat i unas, ja osobne sem ji cetla, pekna:)..jinak film je o čtverici kamarádek, velmi smutný, ale i veselý, rozhodně doporučuji, chytí vas za srdíčko:)

 5. Viděla sem ďábel nosí Pradu, Shreky, i Řadu nešťastných příhod.. Ďábel nosí pradu je naprosto super film, stejně jako Řada N.P.. Můžu doporučit! Sqelý!

 6. Hledám slečnu Veroniku Wölfelovou. Zkouším to zde, jelikož toto jméno je pod tímto článkem. Pokud jsme se viděli 4 září v Ostrově, tak napiš.

Leave a Reply

Your email address will not be published.