Plánujeme svatbu

Svatba je pro každého člověka velmi významným vstupem do nového života. Najednou nejsi jen pouhá přítelkyně, nyní se již na veřejnosti můžeš prezentovat jako právoplatná manželka. Aby však vzpomínky zůstaly jen pěkné, musíš si s celým osudovým dnem vyhrát natolik, aby vše proběhlo v dokonalém duchu.

Přejete si s partnerem svatbu na zámku nebo raději dáte přednost obecnímu úřadu? Kolik hostů na celou událost pozvete? Kolik jste schopni investovat? Tyto a mnohé další otázky je třeba si předem zodpovědět.svatba_nevesta

Svatební koordinátorka – ano či ne?

Jako první na řadu vyvstává otázka, zda se spokojíš s pomocí rodiny a přátel nebo se rozhodneš pro určitou agenturu. Tu lze přitom doporučit především u obrovských svateb, kdy by ti mohly některé detaily unikat. Nikdy ale nespoléhej jen na svoji hlavu, vše konzultuj s někým, komu tuto úlohu svěříš.

Osudové datum

Vybrání data symbolizuje otázku samu o sobě. Je pro vás významné nějaké číslo nebo raději upřednostníte numeroložku? Nikdy však nezapomínej na včasnou rezervaci, zvláště oblíbené zámky bývají zamluveny na dlouhou dobu dopředu.

Jaký bude rozpočet?

S partnerem si dobře promyslete, kolik financí jste ochotni kvůli svatbě z rodinného rozpočtu upustit. Naštěstí často s pomocnou rukou přijdou rodiče či prarodiče, a proto není celá částka jen na vás.

Šaty pro princeznu

Tak tato kapitola se pro nás slečny řadí snad mezi nejpříjemnější. Krásné svatební šaty představují nutnost a jejich výběr není dobré uspěchat. Nejideálnější je přitom šití na míru, ovšem musíš počítat s vyšší cenou. Při jejich volbě popros o konzultaci maminku nebo kamarádku, která ti poradí.

Zábava v plném proudu

Určitě nechceš, aby se hosté na tvém velkém dnu nudili nebo jim něco scházelo. Zajisti proto živou kapelu, dostatek jídla i dobrého pití. Pamatuj i na možné děti, abstinenty či vegetariány. Zábavu obstará tanec, svatební tradice a v neposlední řadě i proslovy svatebčanů.

Noc plná vášně

A nakonec to nejlepší. Svatební noc si s tvým přítelem budete jistě dlouho pamatovat, proto vybírejte z luxusních hotelů, třeba s výřivkou. Investuj i do luxusního prádla jen pro tuto příležitost.

Samozřejmě existuje mnoho dalších detailů, na které bys neměla zapomínat. Svatební agentka proto rozhodně symbolizuje vhodnou volbu v zájmu všech účastníků.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.