Proměň nudný pokoj ve stylový interiér. Bez designéra

Ať už si zařizuješ bydlení v novém, nebo jen zoufale toužíš po změně ve svém starém pokoji, samolepky na zeď jsou správnou volbou. Ze spousty nejrůznějších motivů dostupných v internetových obchodech si jistě vybereš ten, který je vhodný právě pro tebe.

Je to tak snadné. Nepotřebuješ žádné speciální nástroje ani výtvarný talent. Za několik stovek a pár minut snahy proměníš svůj pokoj jako mávnutím kouzelného proutku. Nálepky jsou určeny pro jakýkoli čistý a suchý povrch – kdykoli je lze sundat a vyměnit za nové.
Pusť si jaro domů!
Pusť si jaro domů!

Materiálem, z něhož jsou nálepky vyrobeny, je vinylová fólie, speciálně vyvinutá pro aplikaci na zdi. Jde o poslední trend ve výzdobě interiérů s širokými možnostmi uplatnění, lepit lze od obýváku po koupelnu.

Jak vybrat samolepku

Volit můžeš mezi několika velikostmi samolepek s různými funkcemi. Velké samolepky na zeď jsou velmi výrazné a razantně změní vzhled interiéru, v němž je použiješ. Malými samolepkami lze osvěžit jakýkoli prostor, hodí se nejen na zdi. Mohou se stát stylovým doplňkem k velkoplošným dekoracím pokoje.

Jak nalepit, jak odlepit

Vyber si místo, kde se bude samolepka nejlépe vyjímat. Povrch musí být rovný, čistý a suchý. Jestli máš čerstvě vymalováno, měla bys s aplikací několik dní počkat, dokud barva dokonale nezaschne.

  1. Připrav si dekoraci, pokud je z více částí, opatrně je vystřihni.
  2. Ještě jednou si rozmysli, kam chceš samolepku umístit. Pro lepší představu ji můžeš zkusmo přichytit ke zdi lepicí páskou.
  3. Odlep dekoraci z podkladu a přilož ji na vybrané místo. Naposled se ujisti, že se ti tam líbí.
  4. Přitlač samolepku na zeď, tlakem se motiv přenese. Pokud je samolepka na transportní fólii, odstraň ji tahem dolů. Postupuj velmi pomalu a opatrně.
  5. Jestli někde vznikla bublinka, propíchni ji jehlou a vyhlaď pomocí hadříku. Hotovo!

Samolepky na zeď jsou také skvělým a originálním dárkem pro přátele a známé, kteří si můžou vylepšit pokoj. Slečna ti přeje spoustu kreativních úspěchů v proměnách interiérů – budeme rády, když se s námi o své výtvory podělíte a pošlete nám fotky.

Jeden pokoj, tři varianty.
2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.