Proti komárům bojuj stylově

Po letošních záplavách se nepříjemnému bodavému hmyzu daří více než kdy předtím. Pobyt v přírodě – a hlavně u vody – se může rychle proměnit v nepříjemnou až bolestivou záležitost. Jak se protivnému hmyzu bránit? Slečna má pro tebe tip.
náramek bugs lock

Na trhu je k dostání celá řada repelentních přípravků, nejčastěji ve spreji. Repelenty většinou obsahují silné aromatické látky, které hmyz odpuzují, ale upřímně řečeno, lidem obvykle také nijak extra nevoní. Když není jiné pomoci, musíš zkrátka zvláštní vůni repelentu překousnout a přihmouřit oko i nad možným podrážděním pokožky či ušpiněním oblečení. Naštěstí máš i jiné možnosti, které jsou na rozdíl od klasických repelentů stylové, barevné a sluší.

Veselé repelentní náramky BugsLock

Pohodlnější způsob ochrany proti hmyzu snad neexistuje. Žádné lepkavé vodičky, ale barevné textilní náramky, které si nasadíš na zápěstí hned vedle festivalové pásky a hodinek. Účinnou látkou v náramcích je citronelový olej, přírodní prostředek známý schopností odpuzovat hmyz. Náramek je funkční po dobu deseti dní a je vhodný i pro děti, protože nedráždí pokožku. Komfortní nošení je zaručeno nastavitelnou délkou náramku. Můžeš s ním tedy sportovat, cestovat, bavit se na piknicích, táborech, festivalech nebo v letním kině – a ani o něm nebudeš vědět.

Náramky jsou k dostání v sedmi různých barvách a jejich cena je poměrně příjemná, takže si jich můžeš pořídit víc a sladit je podle svého šatníku.

Náramky BugsLock pořídíš za 99 korun a nalezneš je například v internetovém obchodě Top Toys (http://www.toptoys.cz/repelentni-naramek-proti-komarum). Na těchto stránkách si zároveň můžeš vybrat spoustu originálních, praktických i šílených dárků, kterými zaručeně potěšíš své blízké.

Hanka S.

Čerstvá absolventka Filozofické fakulty MU v Brně, momentálně na volné noze. Zajímá se o literaturu, fantasy, přírodu a sport. Ráda se učí nové věci, maluje a tvoří. Když může, vyhne se stresu a namyšleným lidem.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.