Provoň si domov přesně podle svého gusta

Lidský nos dokáže rozeznat mnoho vůní a pachů. Většinu z nich si mozek zapamatuje a spojuje je s různými místy, lidmi a zážitky. Tyto vůně mohou být příjemné i odpuzující, vyvolávají vzpomínky a ovlivňují náladu. Slečna ti poradí, jak proměnit byt podle svého gusta pomocí bytových parfémů.

Bytové parfémy jsou určeny k provonění domova. Na rozdíl od tělových parfémů jsou přizpůsobeny tak, že jsou příjemné prakticky každému. Existuje několik typů bytových vůní. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

parfemy

Vonné svíčky jsou velice oblíbené a zřejmě i nejprodávanější nejen vzhledem k jejich nízké ceně. Nevýhodou však je, že vůně se začíná šířit až po zapálení svíčky a s jejím zhasnutím se zase vytratí. Naopak předností aromatických svíček je jejich dostupnost a široký výběr vůní, barev a tvarů. Skvěle navozují intimní atmosféru, dodají jiskru slavnostní večeři a zpříjemní relax ve vaně.

Vonné sáčky uvolňují vůni průběžně, ale hodí se spíše do menších prostorů. Nejrozšířenější jsou například levandulové pytlíčky, které se zavěšují přímo do skříně a odpuzují záškodnické moly. Nejenže oblečení ochrání, ale také ho hezky provoní.

Bytové spreje a parfémy jsou vynikající pro okamžité osvěžení prostoru. Jejich speciální složení dokáže pohltit nepříjemné pachy. Parfémy i spreje, které mají sloužit k použití doma, nesmí být zdravotně závadné. Nemusíš se je proto bát používat.

Stylovým doplňkem do bytu jsou také parfémované kameny. Můžeš si pořídit vulkánové kameny ve skleněné nádobě nebo dekorativní kameny, které si můžeš nasypat do jakékoliv misky.

Dlouhodobě poslouží difuzéry – přírodní (dřevěné i skleněné) nebo luxusní designové. Nabízí pestrou paletu vůní a estetického provedení.

Nejmladším přírůstkem do rodiny bytových parfémů jsou katalytické aroma lampy. Vůně se aktivuje zapálením lampy a jejím následným uhašením. Zvolit můžeš i takouvou náplň lampy, která bude odpuzovat hmyz a ničit bakterie.

Pokud se chceš dozvědět víc informací o bytových parfémech, mrkni na www.bytovéparfémy.eu a nechej se unést jejich kouzly. Jsou stylovými dárky, potěší nejen tebe, ale také tvé blízké.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.