Renée Zellweger kamarádí se včelami!

reneeV USA vznikl nový animovaný film. Tentokrát nepůjde o mravence, rybičky ani autíčka, nýbrž o včely! Nese název Bee Movie (česky Pan Včelka) a jedné z hlavních postaviček, květinářce Vanesse, propůjčila hlas samotná Renée Zellweger. Chceš vědět víc? Přečti si exkluzivní rozhovor s bývalou Bridget Jonesovou.
1. Co tě motivovalo k přijmutí nabídky na spolupráci na novém animovaném filmu Jerryho Seinfelda?

Renée: Jerryho znám moc dobře, jsme totiž sousedé. Myslím, že spolupráce je dost dobrá cesta, jak se s vašimi sousedy co nejlíp seznámit a poznat je. A navíc – kdybych odmítla, nemohla bych se mu pěkně dlouho podívat do očí, vždy když se potkáme na ulici.

2. Tvá postava Vanesa často mluví se včelami. Mluvila jsi už někdy v životě k něčemu jinému než k druhému člověku?
Renée: Myslím, že to my všichni. Když spěcháte do práce a nemůžete doma najít klíče, určitě si taky říkáte: „No tak, kluci, neschovávejte se mi!“.vcelka1

3. Co myslíš, jaký je hlavní rozdíl mezi tím dělat film hraný a dělat film animovaný?
Renée:
Nejlepší je, že když pracujete na animáči, nemusíte na sobě mít všechen ten make-up a do práce si můžete dovolit přijít v teplácích. Pro mě je nejvíc super, že nemusím každý den vstávat ve čtyři, abych stihla projít všemi procedurami u kadeřníků a vizážistů, kde se ze mě snaží udělat člověka. Jsem to prostě já v teplácích a s mikrofonem.

4. Jaký je tvůj osobní názor na hubení hmyzu?
Renée:
Nezabíjejte je! Vždy když v koupelně přijdu na pavouka, otevřu okno a toho noháče chňapnu do kusu toaletního papíru. A pak ho stačí pouze vytřepat z papíru ven, žádný masakr.

5. Co by jsi pravděpodobně dělala, kdyby ses nestala herečkou?
Renée:
Pravděpodobně bych byla novinářkou, protože jsem novinařinu původně studovala na škole. Vlastně tohle všechno je jedna velká chyba, herečkou jsem se nikdy stát nechtěla. Měla jsem v plánu pohybovat se v zábavním průmyslu, dělat rozhovory se slavnými lidmi, ale ne být jednou z nich (smích). V podstatě si ale na svůj životní styl nemůžu stěžovat. Vždy jsem toužila poznávat spoustu nových lidí, cestovat a na vlastní oči vidět zajímavá místa, být neustále pod ostrahou papparazziů, já to miluju!

O FILMU „PAN VČELKA“
Nový animovaný film má v ČR oficiální premiéru 13. prosince 2007 (v USA měl premiéru již začákem listopadu). Hlas Renée si v česky mluvené verzi bohužel neužiješ, protože Vanessu česky namluví herečka Hana Ševčíková. Hlavnímu včelímu hrdinovi Barrymu naopak propůjčí svůj hlas Petr Rychlý. Film u nás uvádí společnost Bontonfilm – více informací se dovíž na jejich oficiálních stránkách.

Připravila: Eliška R.
Foto: Wireimage, oficiální stránky filmu Beemovie.com
—–
20.11.2007

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.