Sandra Bell: “Stačí chvilku přestat myslet na sebe.”

sb-cdVánoce se kvapem blíží, jejich nálada s vůní vanilky a skořice na nás dýchá ze všech stran. Poslední dobou se pro nás ale staly symbolem stresu a shonu. Sandra Bell, mladá popová zpěvačka, se proto rozhodla nazpívat vánoční song s nádechem klidu a také trošky vánočního kouzla. „U nás doma vždycky Vánoce znamenají pohodový čas strávený s rodinou a přáteli a něco z té atmosféry jsem dala i do své písničky,“ říká Sandra
Singl „Přání jen pro tebe“ však není jen obyčejná píseň. Umí totiž plnit přání! Musíte se zaposlouchat, vzpomenout si na své blízké a podlehnout kouzelné atmosféře Vánoc. „Nepřinese vám sice nové auto nebo luxusní hadříky, ale magickou moc určitě má. Stačí na chvilku přestat myslet jen na sebe,“ usmívá se tajemně Sandra. Záleží tedy jen na vás, zda pro vás letošní Vánoce budou dalším maratónem po nákupních centrech, nebo ten nejkouzelnější čas v roce strávíte s vašimi nejbližším a zkusíte splnit jejich nejtajnější přání. Sandřina písnička vám může pomoci se rozhodnout :)sandra-krest

Singl je ke stažení na www.i-legalne.cz a www.topfun.cz od konce listopadu. Už 20. listopadu začíná prodej cédéčka na stránkách www.sandrabell.cz.
Tak si ho nenechte ujít!

SANDRA BELL KŘTILA VÁNOČNÍ SINGL

Příjemná atmosféra, zajímavá taneční show a zpěvačka, ze které energie sálá na všechny strany. To jsou pocity z večírku, který se konal v restauraci La Bodega. A co že se tam vlastně dělo? Čerstvě patnáctiletá zpěvačka Sandra Bell si k narozeninám nadělila nový vánočně laděný singl „Přání jen pro tebe“ a rozhodla se ho za asistence Filipa Jankoviče a spolu se svými fanoušky a spolupracovníky řádně pokřtít. Nechyběl ani narozeninový dort.

Sandřino vystoupení doprovázeli dva zkušení tanečníci, dvanáctinásobný mistr světa v diskotanci Julius Kovács a Filip Jankovič, který je i Sandřiným dvorním choreografem. Sandra s nimi celé vystoupení v pohodě držela krok a předvedla i několik téměř akrobatických kousků.

„Sandru jsem za poslední dobu hodně dobře poznal a vím, že na sobě hodně maká. Je vidět, jak hodně chce a ví, že pro úspěch musí něco udělat. Přeju jí, ať se její přání splní co nejdříve,“ dodal Filip, než Sandřino vánoční cédéčko zalil šampaňským.

Zdroj: PR
—–
28.11.2007

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.