Sháníš dárky? Hvězdy ti poradí!

bankaBlíží se svátky klidu, svátky, kdy máme být s blízkými osobami našeho života, mít se navzájem rádi, Vánoce. No a navzájem si dáváme dárky. Jenže komu jaké dát?  To už je těžký výběr, když zboží je mnoho… Tak proto Vám tady dáváme malý tip. Ale podmínkou je, že si musíte zjistit, v jakém znamení zvěrokruhu je ta určitá osoba, a máte vyhráno!

BERAN
Je velmi bojovné hyperaktivní znamení, které klade důraz na svou osobu a přátelství. Jsou velmi umínění a ambiciozní.
Tip Slečny: věci k boji (šipky, šermířská výstroj…), sportovní náčiní, dárky vyjadřující, že je neodolatelný, akční filmy, vonné svíčky, šperky

BÝK
Znamení, které má velký vztah k penězům, blízkým lidem (někdy to vede až k majetnickým sklonům), domovu, movitým věcem. Jsou tvrdohlaví a potrpí si na smyslové prožitky.
Tip Slečny: peníze, kuchařka, nábytek, kniha k zútulnění domova, zahrádky…, lego, různé stavebnice

BLÍŽENEC
Velmi zvědavé a komunikativní znamení, rozdvojená osobnost, které má rádo knihy, cestování a překvapení. Nesnáší nudu a stále se opakující dárky. Jsou netrpěliví, společenští a dlouho nevydrží u jedné věci.
Tip Slečny: cizojazyčný slovník, výlet, mobil, encyklopedie, věci s dvěma stranami, puzzle

RAK
Znamení, velmi zdůrazňující rodinu a ochranu, s tvůrčími schopnostmi, milující vodu. Jsou citliví a pečovatelští.
Tip Slečny: fotoalba, fotoaparáty, vybavení do koupelny a zahrady, výtvarné náčiní

LEV
Znamení, které si libuje být ve středu pozornosti (lev = král) a radující se ze života. Jsou vlídní, optimističtí, sobečtí a sebejistí.
Tip Slečny: věci ve tvaru slunce, srdce a ve žluté barvě, vlasová kosmetika, sada sponek do vlasů, vstupenka do divadla, převleky (masky)

PANNA
Znamení, které velice dbá o čistotu a pořádek. Milují přesně stanovený program, jsou inteligentní, vychytralí a sobečtí. Touží po uznání a aby je každý poslouchal, když poučují a vyprávějí své zážitky a zkušenosti.
Tip Slečny: křížovky, knihy o historii, detektivky, krabičky a pořadače, zahradnické náčiní, zápisník, mechanické hračky

Zatím jenom 6 znamení ze 12, o dalších se dočtetebrzy. Musíme Vás přece nějak nažhavit, ať nás stále čtete :-D

Text: Jolka F.
—–
13.12.2007

9 Comments
  1. Ale neni to přesný… Na určení vloh a předností/záporů člověka nestačí jenom Slunce, ale i fůůůůůůra jinejch věcí…. Já to vim dobře, mamka je astroložka. :-)

  2. lichi: jeee to se mas ze mas mamku astrolozku!!!me astrologie moc zajma ale moji mamku bych nevymnenila za nic na svete;)

  3. Lichi: já se taky zajímám o astrologii,ale bohužel nikoho podobného neznám.samozřejmě,že záleží na mnoha jinejch okolnostech narození,ale dárky pasují a stručná charakteristika také…nebo snad ne?:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.