Soutěž: Vyhraj brýlové čočky Transitions

S jarním sluníčkem většina z nás automaticky vytahuje sluneční brýle. Jenomže nositelky brýlí dioptrických se musejí vypořádat s velkým handicapem, pokud z nějakého nemohou nebo nechtějí nosit kontaktní čočky – jak ochránit zrak před ostrými paprsky a nevzdat se přitom ostrého zraku? Řešením jsou samozabarvovací brýlové čočky.

"Inteligentní" brýlové čočky Transitions

Brýlové čočky Transitions jsou vhodné pro každou příležitost. Umí se totiž přizpůsobit podmínkám prostředí. Sedíš ve špatně osvětlené školní třídě nebo tmavé kanceláři? Skla zůstávají čirá a málokdo si vůbec všimne toho, že sis pořídila nové brýle. Jakmile ale vyjdeš na sluníčko, čočky postupně ztmavnou. Jsou odlehčené a jejich vlastnosti si navíc můžeš zvolit podle svých potřeb a nejčastějších aktivit. Je tak jen na tobě, zda si vybereš čiré, s lehkou anebo maximální sytostí zabarvování.

Poslední generací samozabarvovacích čoček jsou brýlová skla Transitions VI original, které na přechod ze tmy do světla a naopak dovedou zareagovat výrazně rychleji než starší typy. Brýlová skla Transitions ® XTRActive zase ocení především řidičky. Dosahují maximální sytosti zbarvení, takže jsou plnohodnotnou alternativou kvalitních slunečních brýlí, zároveň však lehkým zabarvením reagují i na viditelné světlo v automobilu, což většina jiných samozabarvovacích čoček nezvládá. Pokud chceš brýle s permanentním zabarvením, vyber si Transitions® SOLFX Xperio, které v závislosti na intenzitě světla mohou zvyšovat sytost. Díky polarizační schopnosti jsou navíc ideální k moři nebo na hory.

Soutěž o brýlové čočky

Uvažuješ, že si na léto něco takového konečně pořídíš? Zapoj se do naší soutěže, ve které jedna čtenářka získá poukázku na nákup brýlových čoček Transitions dle svého výběru od Optiky Maja v hodnotě 4000 korun! Všichni účastníci soutěže navíc získají slevový kupon v hodnotě 1000 korun.

[styled_box title=”SOUTĚŽNÍ OTÁZKA” color=”blue”]Napiš nám, na jaké adrese najdeš e-shop Optiky Maja, který se nachází mimo její hlavní stránky. Správnou odpověď najdeš na www.optikamaja.cz.[/styled_box]

[box type=”info_box” style=”box_light_gray”]
Odpověď pod heslem TRANSITIONS nám společně se svou adresou odešli na e-mail soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do 24. dubna 2012. O výhercích se rozhodne slosováním.
[/box]

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.