Udělej si podzim ještě barevnější

Podzim má dvě tváře. Jednu plnou krásně sytých barev, které ti zpříjemní každou procházku i cestu do školy. Druhá je naopak šedavá, smutná a unylá. Všechno živé se v přírodě chystá k dlouhému spánku a dny se krátí, což se projevuje také na tvé náladě. Překonej splíny a udělej si se Slečnou podzim ještě barevnější.

Vybarvi svůj jídelníček

V létě, kdy je ovoce a čerstvé zeleniny všude dost, jsi měla vitamínů dostatek. Přirozeně, aniž bys na to musela myslet. Na podzim je ale tvá běžná denní strava na vitamíny chudší a méně barevná, přestože právě v sychravém počasí potřebuješ zocelit imunitu víc než kdy jindy. Řešení je jednoduché. Ke každému dennímu chodu si dopřej alespoň jeden kousek svého oblíbeného ovoce či zeleniny. Jablko, banán, rajče, papriku, míchaný salát, čerstvou ovocnou šťávu – to už záleží pouze na tvém vkusu a chuti.

Vybarvi svoji image

S příchodem podzimu se módní butiky zaplnily svetry, šálami a roláky v aktuálních přírodních barvách. Což o to, přírodní barvy jsou fajn, ale výraznější, veselé barvičky ti zvednou náladu daleko více. Nemusíš se vždy striktně řídit módním diktátem, udělej si radost jasně červenou, jedovatě zelenou, nebesky modrou nebo třeba jásavou žlutou. Pokud dáváš přednost oblečení v méně výrazných odstínech, pořiď si alespoň barevné doplňky: lentilkové korálky, veselý šátek nebo si nalakuj nehty výrazným lakem na nehty.

Vybarvi své procházky

Také se ti v takovém počasí nechce moc ven, přestože tvůj čtyřnohý kamarád kňučí na okenním parapetu jako hromádka neštěstí a s vrtícím ocáskem tě neustále prosí, abys ho zase jednou vzala prozkoumávat svět? Udělej si z podzimních procházek radost díky novým botičkám. Ani boty nemusí být nudné a stejné, jako mají všechny tvé kamarádky. Vsaď na originalitu a poohlédni se po trendy barevných holinkách, které jsou tuto sezonu hitem. Pokud je doplníš o stylové vlněné návleky, budeš v nich i v sychravých dnech stoprocentně v suchu a v teple.

Slečn@tip: Stylové a hlavně kvalitní barevné holinky koupíš od značky Kamik.

Vybarvi si pokojíček

Myslíš si, že by tvůj pokoj potřeboval něčím vylepšit a hlavně oživit? Nemusíš se rovnou pustit do malování, nákupu fungl nového nábytku a jiných razantnějších úprav. Leckdy stačí i maličkost. Dej pryč otrhané plakáty z časopisů a místo nich si po pokoji rozvěs fotky z prázdnin, pohlednice a přáníčka od tvých milovaných. Hodně udělá i barevná vázička s kytkou nebo rostlinka v hezkém květináči. Pokoj krásně oživí také barevné povlečení na posteli, polštářky a drobné dekorace například v podobě vonných svíček nebo pestrých skleněných kamínků. Máme pro tebe i další nápady, jak si vylepšit pokoj.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment
  1. Můj pokoj by určitě potřeboval oživit, ale pořád nevím jak, svíčky a takové serepetičky zrovna nemusim :-/ a hlavně uklidit by mi tu někdo mohl :-D

Leave a Reply

Your email address will not be published.