V lednu – za pec si sednu. Mám tam televizní bednu…

snowmanAhoj!
Vánoční prázdninování a silvestrovské veselení jsme (doufám) přežili všichni ve zdraví a můžeme se těšit, co nového nám přichystal rok s devítkou na konci. A že nám to začíná pěkně a sněhově! Abych upřesnila pranostiku v titulku – pod stromečkem jsem (mimo jiné) nalezla knihu Eliášův pranostikon od Vladimíra Vondráčka, a tak jsem se uprostřed přípravy na zkoušky začetla do lidových mouder. Doma v teple před televizí je samozřejmě skvěle, ale chce to opět začít něco dělat :-) Kača se nám brzy vrátí z Norska, Terezce budem držet pěsti při obtížných zkouškách na medicíně, první lednové články už jsou připraveny. Kromě toho nás čeká druhé kolo Šance a brzké znovuzprovoznění poradny. Těšte se!

Krásný sněhobílý leden všem přeje
Eliška R. + celá redakce Slečna.info

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

9 Comments
  1. terezka je na medicíně? to je dobrá, klobouk dolů ;)
    mimochodem, nechcete přidávat více článků? chodím tady každý den a myslím, že nejsem jediná, kdo by to uvítal. ale samozřejmě chápu, že je málo času a tak

  2. těším se tedy na nové články, docela dlouho nepřibylo nic dobrého na čtení :P Ale vím že nezklamete. :)

  3. ahoj slečno, napadlo mě co kdybyste udělali další “anketu” – Kluci o holkách? To je docela zajímavé čtení :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.