V únoru sedmikrásky nečekejme. I když…

sedmikrAhoj!
Tři dny mě hryzalo svědomí – únor tady, ale stále žádný úvodník! A že je času poskrovnu, když má tento měsíc jen tak málo dní. Musím však uznat, že jsou lidé, které příchod nového měsíce převelice potěšil. Zvlášť  ty, kteří celým svým srdcem nesnáší sníh, náledí a tlusté oblečení. Předevčírem jsem seděla před televizí a koukala na zprávy. Ukazovali záběry z Vysočiny, kde řidiče stále trápí ledové jazyky a sněhová vichřice. Říkala jsem si, ať už je konečně jaro a můžu provětrat nové botičky, které jsem sehnala v povánočním výprodeji!

Ten večer mě však maximálně pobavil status mého spolužáka P. z výšky na Facebooku: “P. myslel, že je venku 20 stupňů, tak měl velkou radost. Pak ovšem vylezl ven, zmrzl, a zjistil, že se jednalo o pokojovou teplotu.” Usmála jsem se. Půl republiky stále pod sněhem, ale P. si myslel, že si venku na trávníku natrhá kytici sedmikrásek? Pak jsem se ovšem na celou záležitost s chybně “nainstalovaným” teploměrem podívala z poněkud optimističtější perspektivy. Nač si kazit náladu ledovicí venku, když můžu sedět doma v teple a blaženě zírat na teploměr ukazující dvacet stupňů?

Co říci na závěr? Všem jaro-nedočkavcům přeji rychle se krátící zimní večery a naopak milovníkům zimy akorátní sníh na svazích a správně navoskované lyže! A krásného Valentýna!

Za celý Slečna.info TEAM,
Eliška Raková

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

18 Comments
 1. tento dopis. pochadza z Venezuely bola si vyslana
  aby zmenil tvoj zivot a urobil ta stasnejsi.posli tento dopis 20 ludom
  do 94 hodin.zmeny sa dockas do 5 dnu.aneta Kovarikova ktora tento dopis
  poslala 22 ludom vyhrala v losovani automobil.Erik Pražak ktory tomuto
  dopisu neuveril,do 5 dni dostal rakovinu a zomrel.TAK CO??POSLES TENTO
  MAGICKY DOPIS?????RADIM TI ANO AKO SOM TO UROBIL/A JA.!!!

 2. jinak já zimu opravdu nesnáším a nemůžu se dočkat sluníčka. mám v tomto šedobílém odbodí takovou depresivní náladu, takže zima není nic pro mě. brrr ….

 3. Mohli byste v některém dalším článku publikovat něco o barvě vlasů? Třeba která barva (blond, hnědá, a hlavně o červenou mi jde ;) je podle průzkumu nejhezčí atd… Dííík moc jestli.. :)

 4. čauky autorky tohoto webu mohle bych se vás na něco zeptat? moc se mi líbí váš web a chtěla bych se stát jeho členkou jestli teda budete mít zájem

 5. čauky autorky tohoto webu mohle bych se vás na něco zeptat? moc se mi líbí váš web a chtěla bych se stát jeho členkou jestli teda budete mít zájem ????

Leave a Reply

Your email address will not be published.