Vánoční atmosféra na Slečně

pernickyAhoj!
Listopad utekl, ani jsme nemrkly. A Ježíšek už klepe na dveře! Určitě si už lámeš hlavu, čím obdarovat své nejmilovanější, proto budeme v prosinci na Slečně hlavně relaxovat, povídat, společně si odpočineme od všeho předvánočního stresu a podělíme se o nápady a jedinečné zážitky. Největší událostí měsíce bude hlasování v projektu “Šance pro všechny pisálky”, do kterého se zapojila skutečně velká spousta z vás a my už teď máme plné ruce práce s přípravou ankety. Držíme pěsti, ať vyhraje skutečně ta nejšikovnější, kterou rády uvítáme v našem redakčním týmu!

S přáním krásného prosince,
Eliška + Terezka + Kača + Martina + Míša F. + Míša K.
a ostatní spolupracovníci Slečna.info

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

11 Comments
  1. Miluju Vánoce
    ikdyž letos bych o něco málo zkrátila prázdniny abychom si mohli vylepšovat známky kvůli středním školám…

  2. Taky mám hrozně moooc ráda Vánoce,ale těch peněz co se vždycky utratí :( …Ale to k tomu hold patří :) Budu se těšit na super články ;)

  3. Huuh…A víte co by bylo dobré? Nějaké Vánoční dárky..pro rodiče, prostě inspirace a celkem levná. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.