Vánoční “televizování”

popelkaTaky už se těšíš na to, až si o Vánocích pustíš televizi, zachumláš se do deky a budeš sledovat všechny fajn pohádky a filmy? V tom případě jsme pro tebe vybrali spoustu těch „NEJ“ dojáků, akčních filmů i pohádek, které stojí za to zkouknout znovu a znovu.

Pátek 21. prosince

– Nova – 20:00 hod. – Hrabě Monte Christo – Námořní důstojník Edmond Dantes plánuje svatbu s krásnou Mercedes, ale zradou přítele skončí v nechvalně proslulé ostrovní věznici. Po dlouhých letech se mu podaří z věznice uprchnout a konečně se pomstít…(Romantický dobrodružný film)

– Prima – 20:00 hod. – Zázrak v New Yorku – Šestiletá Susan už nevěří, že existuje Santa Claus. Jednoho předvánočního dne však nečekaně uvidí v jednom obchodním domě  muže v Santově masce, který o sobě tvrdí, že je skutečný…(Rodinný film)

Sobota 22. prosince

– Nova – 20:00 hod. – Příběh žraloka – Upovídaná, malá rybka předstírá, že zlikvidovala obávaného, Žije v podmořském světě a sní o tom, že se jednoho dnes stane hvězdou…(Animovaná komedie)

– Prima – 20:00 hod. – Titanic – Na palubě nepotopitelného parníku se zrodila láska novodobého Romea  a Julie. Hodiny tikají a osudová noc ze dne 14. na 15. dubna roku 1912 se neúprosně blíží…Je opravdu Titanic nepotopitelný?…(Romantický film)

Neděle 23. prosince

– Nova – 17:30 hod. – Tři mušketýři – Mušketýři odjíždějí do Anglie kvůli proradné smlouvě kardinála Richelieua. Ten se chce zmocnit francouzského trůnu a hodlá panovníka zabít. Milady však vše vyzradí mušketýrům a pak kajícně spáchá sebevraždu… (Dobrodružný film)

Nova – 20:00 hod. – S tebou mě baví svět – Každoroční pánská jízda tří otců na beskydské chalupě dostane nové rozměry, když jim jejich manželky pověsí na krk šest ratolestí. Pánové se ale domnívají, že jejich metody předčí výchovu svých drahých poloviček…(Česká komedie)

Pondělí 24. prosince

– Nova – 11:15 hod. – Pyšná princezna – Král Miroslav se vydává do Půlnočního království, aby v převleku za zahradníka zbavil princeznu Krasomilu pýchy…(Česká pohádka)

– Nova – 15:55 hod. – Jak se budí princeznyKdo získá princeznino srdce? Moudrý princ nebo jeho starší vypočítavý bratr?(Český film)

– Nova – 18:35 hod. –  Tři oříšky pro Popelku – Osiřelá Popelka objeví ve třech oříšcích lovecký oblek, plesovou róbu i svatební šaty a nakonec pro ni přijede princ s jejím ztraceným střevíčkem…(Česko – německý film)

– Nova – 20:00 hod. – Shrekoleda – Na Vánoce se všichni těší – všichni až na Shreka. Přesto by chtěl milované Fioně a dětem udělat radost. Nejprve ale musí zjistit něco o vánočních tradicích a pak pochytit tu pravou vánoční náladu…(Animovaná komedie)

Nova – 20:30 hod. – Smím prosit? – Životní stereotyp pociťující padesátník se zamiluje do mladé učitelky tance. Podvede svou ženu nebo se vrátí ke své rodině?…(Romantický film)

Prima – 15:25 hod. – Polární expres – Chlapec pochybující o existenci Santa Clause je na Štědrý večer pozván průvodčím Polárního expresu, aby s několika dalšími dětmi odjel za Santa Clausem na severní pól…(Rodinný film)

– Prima – 0:00 hod. – Ukradené Vánoce Tima Burtona – Znuděný král Halloweenu kostlivec Jack už má plné zuby strašení, které nikdo neocení. Když se jednoho dne náhodou ocitne v sousedním Vánočním městečku a pozná, co je to čirá radost, rozhodne se vzít vánoční svátky do svých rukou. Jenže dušičkové myšlení ho přitom neopustí…(Animovaný film)

 Úterý 25. prosince

– Nova – 15:15 hod. – Sám doma – Rodiče si odjedou na Vánoce do Paříže a zapomenou osmiletého Kevina doma. Chlapec je ale šikulka a užije si větší dobrodružství než máma s tátou…(Rodinná komedie)

– Prima – 21:05 hod. – Příšerná tchýně – Mladý lékař se zamiluje do veselé, prosté dívky, což je ovšem trnem v oku jeho hysterické matce. Ta se obává, že by mohla o syna přijít, a dělá vše možné, aby jejich svatbu překazila. Jaké je ale její překvapení, když narazí na rovnocennou soupeřku…(Romantická komedie)

 Středa 26. prosince

– Nova – 10:25 hod. – Princ a Večernice – Odvážný princ Velen se vydává do světa, aby našel nejen své sestry a švagry, ale především vysvobodil ze spárů čaroděje Mrakomora princeznu Večernici, do které se zamiloval…(Český film)

– Nova – 14:50 hod. – Sám doma 2: Ztracen v New Yorku – Tentokrát si malý Kevin vyrazil do New Yorku – samozřejmě bez rodičů. A zabrání lupičům vykrást obchod s hračkami přímo na Štědrý večer!

– Nova – 20:00 hod. – Pretty Woman – Téměř vánoční sen prožívají bohatý obchodník Edward Lewis a jeho krásná prostitutka Vivian…(Romantická komedie)

– Prima – 20:00 hod. – Karlík a továrna na čokoládu – Excentrický podnikatel Willy Wonka ukryje do pěti ze svých slavných čokolád pozvánky do své přísně střežené továrny na sladkosti. Jakou šanci má chudý Karlík Bucket, který dostává čokoládu jen jedinkrát ročně k narozeninám?…(Fantastická rodinná komedie)

Je ještě spousta dalších fantastických pohádek a filmů, které o Vánocích poběží v televizi, ale nám se tu bohužel všechny nevejdou. Jestli jsi tu nenašla to co jsi očekávala, stačí se podívat na internet do televizního programu.

Poznámka: Seriály jako je Ordinace v růžové zahradě, Velmi křehké vztahy apod. pojedou v TV od úterý 25. prosince.

Text: Janča L.
Foto: Gonet.cz
—–
18.12.2007

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.