Volné chvíle s hrami

Patříš mezi ty dívky, které si občas rády zahrají nějakou hru a zregenerují tak svou mysl, ale nemáš moc času? Vyzkoušej online hry, které tě pohltí a zabaví stejně rychle, jako kterékoliv jiné. Výhodou těchto her je, že ti nabízejí množství kategorií, ve kterých si vybere každá, nejsou náročné na grafiku a jsou zcela zdarma.

svatba_nevesta

Více možností

Portály s online hrami jako je například hpd.cz již dávno nepatří k těm, kde se dá pouze hrát. Pokud se zaregistruješ, můžes získávat medaile, dělat si zajímavé a lákavé testy, přidávat si přátelé, sbírat body a postupovat tak v žebříčku těch nejlepších a co je vůbec nejlepší, můžes se zapojit do soutěží a vyhrát tak hodnotné ceny, které tě jistě potěší. To ale nejsou jediné vymoženosti, které ti tyto weby přinášejí. Můžes si vybrat z velkého množství her, z nichž tě zaručeně mnoho bude bavit. Staň se na chvíli výbornou kuchařkou, kadeřnicí, chůvou, nebo pořádně zapoj své logické uvažování. Pokud patříš mezi dívky, které mají rády spíše ty méně typicky dívčí hry, budeš určitě spokojená taky. Máš ráda vojáky, auta, komixkové postavy, box či střílečky? Pak si nezoufej, i takové hry na mnoha portálech najdeš.

Vyzkoušej Vidlákov

Vidlákov je ryze česká hra založena společností Damokles, která koluje po mnoha webech už nějakou dobu. Jedná se o virtuální vesnici, která představuje reálný svět. Nejde o příliš velký simulátor, to však na zábavě neubírá. Můžes si vybavit dům, starat se o zahrádku, chodit do klubů na diskotéky, měnit vzhled své postavičce, ale co je hlavní seznamovat se s lidmi, kteří jsou připojeni také. Hra má zvláštní nostalgickou grafiku, která není na škodu a možností ti nabídne také dost. Určitě se zabavíš i na delší dobu a poznáš i zajímavé lidi.

Dark Fairy

Hra Dark Fairy patří mezi klasické oblíkačky, které se pyšní velkou oblibou. Úkolem těchto her samozřejmě není nic jiného než danou postavičku obléci se vším všudy. V Dark Fairy se setkáš s vílou, které můžes změnit snad úplně všechno, kromě její polohy. Tato hra odpouští od typické představy křehké a dobré víly a nabízí ti možnost probudit i tvou temnější stránku.

Jeníček a Mařenka

Kdo by neznal německou pohádku Jeníček a Mařenka od Giambattista Basila, kterou nejvíce proslavili bratři Grimmové. Tato hra není věrnou kopií pohádky, to však není žádný problém. Tvým cílem je za pomocí Mařenky vymyslet plán, jak překazit intriky zlé macechy, která chce vyhnat Jeníčka a Mařenku do temného lesa. Hra má naprosto překrásné a originální malované zpracování, které je doplněno báječnou tematickou hudbou a zvuky, které dodávají hře šťávu.

No Comments Yet

Comments are closed