Vybírej vánoční dárky od srdce

Všude se třpytí běloučký sníh a vánoční ozdoby, domovem se line vůně prvního upečeného cukroví a ve váze nechybí zelené větvičky. Vánoční atmosféra je tu! S Vánocemi souvisí bohužel také shon a nestíhání. Každý druhý shání dárky na poslední chvíli, nemluvě o stresu z přeplněných krámků. Slečna ti dá inspiraci na další dárky, jež si můžeš vybrat z pohodlí domova.

Své nejmilejší o Vánocích potěšíš i maličkostí

Pravidlo číslo jedna: Vybírej vánoční dárky od srdce, ne podle cenových položek. Někdy dokáže naše milované potěšit i maličkost. Už jen to, že sis na něj vzpomněla, každému jistě polichotí. Podívej se se Slečnou na pár dárků, které určitě potěší, ale neudělají ti v kapse díru.

Relaxace v podobě horkých kamenů

Na internetu seženeš dárkové balení pro masáže a relaxaci, v němž jsou lávové masážní kameny, vonné tyčinky včetně stylového stojánku, svíčka a k ní mistička. Tímto dárkem můžeš potěšit svoji drahou polovičku nebo třeba kamarádku. Atmosféru navodíš už jen tím, že zapálíš vonné tyčinky i se svíčkou, nádherně provoní celou místnost. A pak se můžeš s miláčkem vrhnout na masáž. Lávové kameny je možné použít teplé i studené. Zaliješ je buďto horkou či studenou vodou, po chvíli je sliješ a dáš do ručníku. Až budou mít požadovanou teplotu, pokládáš je na tělo.

Pro milovnice rostlin

Darovat můžeš o letošních Vánocích své babičce, mamince, sestře či kamarádce semínka rostliny, kterou si může doma sama vypěstovat. Nabídka je pestrá, od čtyřlístků, které přinášejí štěstí, přes masožravé rostliny, až po náročné bonsaje. Ke každému balení obdržíš také květináče z kokosových vláken, výživné hnojivo, značkovač k rostlinám a nechybí ani návod k použití. Ovšem ten možná ani nebude potřeba, milovníci pěstování si budou určitě vědět rady. Stačí semínka zasadit do květináčů a pravidelně je zalévat.

Dárek pro bláznivého kamaráda

Nenapadá tě, čím obdarovat svého ztřeštěného kamaráda? Daruj mu legrační „kšandoplavkotanga“ Borat Mankini. Tímto originálním dárkem mu vytřeš oči. Pokud je to skutečný srandista, může si je obléct na party a předvést tak nezapomenutelnou show. Nesmí mu však chybět špetka kuráže!

Hitem jsou kuličky NeoCube

Mezi dárky, které neklesají na oblíbenosti, patří také NeoCube. Jsou to lesklé stříbrné lesklé magnetické kuličky, které ověří tvoji zručnost a přesnost. Můžeš z nich skládat různé tvary a obrazce, a ten nejpovedenější si vystavit třeba jako elegantní doplněk v bytě.  Potěšíš tak nejen kreativní a hravé nadšence.

Ať už vybereš jakékoliv vánoční dary, určitě toho druhého potěšíš. Vždyť Vánoce nejsou jen a pouze o těch hmotných věcech, ale hlavně o přátelské atmosféře plné lásky.

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.