Výzva: Napiš článek pro Slečnu

Baví tě psaní a chceš si alespoň na chvíli vyzkoušet, jaké je to být redaktorkou on-line magazínu Slečna.info? Nyní máš jedinečnou příležitost a za své dílku budeš dokonce po zásluze odměněna.

slecna

Jak na to?

Na e-mail clanek(zavináč)slecna.info nám zašli svůj vlastní článek (jako předmět prosím uveď heslo ČLÁNEK PRO SLEČNU), který se tématicky hodí na naše stránky. To znamená, že by měl zaujmout dívky a mladé ženy. Podmínkou je, aby byl text zcela původní, a pokud využiješ informace či citace odjinut, je nezbytné uvést zdroj.
Do e-mailu napiš také něco málo o sobě: jméno či přezdívku, kolik je ti let, odkud pocházíš, co tě baví, případně co studuješ.

Co za to?

Pokud nás článek skutečně zaujme a rozhodneme se ho publikovat, ozveme se ti a jako odměnu získáš kosmetický nebo módní dáreček. A především zažiješ úžasný pocit, že si nepíšeš jen tak pro nic za nic do šuplíku, ale tvůj výtvor se dostane ke stovkám našich čtenářek, jejichž kladné reakce jsou vždy tím nejcennějším.

Budeme se těšit!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

5 Comments
  1. ahoj, chtěla bych se zeptat jestli musí být článek třeba jen typu jako kosmetika, móda a prostě takové jako no…rady a novinky, nebo to třeba může být příběh?. Já jen abych vám neposlala úplnou blbost apodobně. A jak bych potom zjistila že se vám článek líbil (?), je možné že ho zveřejníte, ikdyž nebude oceněný? Nevadilo by mi to bez dárku, ale chtěla bych aby si to spíše někdo přečetl a okomentoval. Už to by byl dárek. =) děkuji za odpověď…

  2. Ahoj Andreo,
    téma a pojetí je zcela na Tobě. Každopádně by článek měl být něčím užitečný a zajímavý, zkrátka aby si jej někdo přečetl a potěšil jej nebo mu s něčím poradil nebo byl něčím aktuální a originální – zkrátka v duchu článků, které běžně na Slečně publikujeme. Nemusí se však jednat jen o nějaké rady a tipy, může to být i povídka, publicistický text, reportáž třeba z koncertu či z dovolené…

    Článků nám dorazilo už několik, zatím jsme publikovali pouze jeden, na kterém se naše “porota” shodla, že je skutečně dobrý a publikovatelný jako článek nejen díky tématu, ale i s ohledem na jeho zpracování. Je také třeba hledět na zaměření Slečny (viz: https://slecna.info/redakce/). Každý článek, který takto publikujeme, bude oceněn.

    Bohužel nemůžeme publikovat všechny, ale já osobně jsem přesvědčená, že právě v tom je to kouzlo – opravdu se snažit napsat zajímavý článek, protože existuje konkurence a když něco napíšu “jen tak aby se neřeklo” a nedám si na tom nijak záležet, dáme přednost textům jiných :-) A hlavně platí: plagiáty neberem.

    Určitě se na Tvůj příspěvek budeme těšit :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.