Zazař v září

appleAhoj!
Slunné prázdniny jsou pro nás nyní už jen pěknou vzpomínkou, ale tak už to zrátka bývá – roční období se střídají a na každém je něco krásného a unikátního. První školní den už máš nejspíš za sebou, léto pomalu doznívá, ale než se definitivně ujme vlády podzim, můžeš si plnými doušky žívat všech krás babího léta. Na Slečně se v měsíci září pobavíme o módních předpovědích na následující sezonu, ale nejen to.  Měj se fajn a určitě nám napiš, jak se ti líbí ve staré či nové škole :-)

S pozdravem
Eliška + Kača + Terezka
a ostatní redaktoři a spolupracovnící Slečna.info

Foto: SXC.hu

Aktuálně:
Konečně jsou v provozu původní e-maily. Jakékoliv dotazy můžete zasílat na následující adresu: erakova(zavinac)slecna.info

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

14 Comments
  1. Kdo nadává na školu a nechce se mu do ní, ať jde na měsíc pracovat na Kypr, do restaurace Captain´s Cabin! Pak budete školu milovat a nebudete chtít skončit. Zaručuju!!!§ :D:D

  2. no ja som na strednej 1rok a je to dost makackaa stale som unawenaa…wiac clankow by bolo naozaj fajn…tak sa majte

  3. ja jsem 2. rok na střední a cítím že jsem vyčerpaná, moc my nejde učení, protože se nestíhám pořádně učit. Prostě to nejde. Má z toho všeho v hlavě chaos. Ráno nemám čas na to , abych se pořádně upravila, protože nevim jaké účesy bych si mohla do školy udělat. Škola končí kolem druhý někdy čtvrtý, mám hromadu úkolu a než se naděju, je večer. Co mám dělat? Nemohly by jste o tom napsat článek? Nebo alespoň komentář? Myslím, že nejsem jidiná.
    Děkuju:-)

  4. Anicko, úplně Tě chápu, druhák je na střední náročný a zvlášť po prázdninách je to obrovský skok. Z vlastních zkušeností ale vím, že jakmile najedeš do těch správných kolejí a najdeš si svůj systém, který Ti bude jakš takž vyhovovat, tak to půjde. Je to o zvyku, postupně se vůči stresu tak nějak obrníš. Je to podobné, jako by ses chtěla stát skvělou běžkyní na dlouhé tratě – když poběžíš první, druhý, třetí závod, budeš po něm totálně zničená, ale jakmile nabudeš lepší kondičky, poběžíš se vší ladností. Důležité je nevzdat to předem, takže hodně štěstí a vytrvalosti!

Leave a Reply

Your email address will not be published.