Ještě příjemnější intimní hygiena s gely Lactacyd (SOUTĚŽ)

Málokterá z nás dnes nemá ve své koupelně po boku mýdla a šamponu také gel pro intimní hygienu. Značka Lactacyd teď představila dvě nové řady intimní péče – Girl a Ocean – se kterými bude tvůj každodenní rituál ještě příjemnější. Vyhraj je v naší soutěži.

Udělej si z intimní hygieny osvěžující každodenní rituál

Proč používat speciální gely určené pro intimní hygienu? Běžné mýdlo nebo sprchové gely k péči o citlivé partie nevyhovují – vysušují, jejich silná parfemace může dráždit a navíc kvůli vyššímu pH narušují poševní mikroflóru. Intimní gely jsou mnohem jemnější a šetrnější. Jejich pH je totiž kyselé – intimní partie důkladně omyjí, aniž by narušily jejich přirozené prostředí. Navíc mají i zklidňující a protizánětlivé účinky.

Intimní hygiena, která se ti přizpůsobí

Oblíbené přípravky Lactacyd obsahují kyselinu mléčnou a jejich pH 5,2 odpovídá fyziologickým hodnotám. Používat jej mohou všechny ženy bez rozdílu věku ke každodenní hygieně, po sexu, při menstruaci i k osvěžení kdykoliv během dne. Seženeš je ve formě mycí emulze, příjemné pěny i ubrousků, které oceníš zejména před návštěvou gynekologa nebo na cestách. Teď navíc značka uvedla do prodeje dvě nové řady gelů.

Často sportuješ nebo máš problémy s nadměrným pocením? Po použití přípravku Lactacyd Ocean a antibakterálním účinkem až na 24 hodin se budeš cítit svěže. Vhodný je pro všechny moderní ženy, které žijí aktivně.

Lactacyd Girl je maximálně šetrný mycí gel vhodný pro intimní hygienu dívek už od deseti let. Obsahuje zklidňující rýžové proteiny a hojivé výtažky z arniky.Vhodný je jak pro dospívající dívky, které se teprve učí zásady správné intimní hygieny, tak pro všechny ženy s velmi citlivou pokožkou.

Soutěž o výrobky Lactacyd a Bodysol

Vyzkoušej nové gely Lactacyd díky naší soutěži. Kromě přípravků pro intimní hygienu můžeš navíc získat SOS tyčinku na rty Bodysol s bambuckým máslem, včelím voskem a UV filtry. Jemnou pokožku rtů vyživuje, regeneruje a spolehlivě ochrání u moře, na horách i v podzimních plískanicích. Neobsahuje barviva, parfemaci a je zcela hypoalergenní.

Ve hře je:
1x balíček Lactacyd Girl + tyčinka na rty Bodysol
2x balíček Lactacyd Ocean + tyčinka na rty Bodysol

Ceny do soutěže věnovala společnost Omega Altermed.

[styled_box title=”SOUTĚŽNÍ OTÁZKY” color=”pink”]1. Jakou kyselinu obsahují přípravky Lactacyd Ocean a Lactacyd Girl?
a) mléčnou
b) stearovou
c) mravenčí

Nápovědu nalezneš na stránkách www.omega-altermed.eu.

2. Tyčinka Bodysol rty:
a) vyživuje a chrání
b) mastí a tónuje[/styled_box]

 

Pravidla soutěže

Správné odpovědi zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do neděle 21. října 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu! Jako předmět uveď heslo LACTACYD.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

6 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.