Kavitace: snadná cesta k vysněné postavě

Jak se zbavit celulitidy a tukových polštářků na těch nesprávných místech, se kterými zkrátka nejde hnout, aniž bys musela podstoupit rizikovou a bolestivou liposukci? Vyzkoušej moderní a stále oblíbenější kavitaci.

Nedávno jsem si v kabince zkoušela úžasné skinny džíny. Při marné snaze nasoukat je přes zadek jsem se kriticky zhlédla v zrcadle a zhrozila se. Jak je možné, že přes veškerou péči mám pořád takovou celulitidu?

kavitace

Na internetu jsem objevila spoustu stránek o bezbolestné liposukci. Zaujaly mne především stránky www.liposukce-plus.cz, na kterých jsem našla spoustu srovnávacích fotek problematických partií klientů před a po proceduře, které mě nadchly.

Liposukce bez rizika

Kavitací nerozuměj rádoby zázračné hubnoucí koktejly či divotvorné cvičební přístroje. Jedná se o odbornou metodu zvanou bezbolestná liposukce – odbourání podkožního tuku, při níž se využívá speciální přístroj kombinující vakuum a nízkofrekvenční ultrazvuk, který slouží k přesnému zaměření a zničení podkožního tuku. Zajímavé je, že narušené tukové buňky nezůstávají v podkoží, ale jsou odplaveny do tkáňového moku a odtud přirozeně vyloučeny pomocí lymfatického systému.

Zřejmě největší výhodou kavitace je fakt, že pokožka zůstane po proceduře neporušená, a dokonce je příjemně promasírovaná a prokrvená. Díky tomu se kavitace řadí mezi metody neinvazivní liposukce.

Výsledky je prý možné očekávat už po prvním ošetření, a to řádně viditelné – můžeš tak přijít až o šest centimetrů přes obvod. Ošetření se samozřejmě doporučuje opakovat častěji kvůli zlepšení efektu a jeho udržování. I zde je však nejdůležitější dodržovat pitný režim, aby se tuk mohl správně odplavit z těla.

Největší překvapení mi nabídl ceník. Oproti jiným metodám je kavitace dostupná i pro studentky, které se s celulitidou trápí už od mládí. Že to zní až nemožně jednoduše? Možná se konečně objevil způsob, jak bojovat s nevzhlednou pomerančovou kůží, nezruinovat rodinný rozpočet a ještě si užít příjemnou uvolňující masáž.

10 Comments
  1. Dneska jsem se zhrozila, po zimě neobleču troje své třičtvrtáky .. na další zkoušení oblečení jsem neměla nervy!

  2. Jde hlavně o to,jak to lidi pochopí.Porotože už některé vidím,jak si myslí,že to je vše,co musí pro svoji postavu udělat…dál se budou cpát a skoro se nebudou hýbat – ovšem,liposukce to zachrání,ne ? :]] Sotva,zázraky se nedějí,chce to i nějaké to úsilí a péči.

  3. ayuu: docela tvrdě cvičím třikrát týdně plus posiluju doma, natírám se krémy a snažím se i zdravě jíst – a stejně tam ta celulitida je. Pokud by tohle pomohlo se jí zbavit, tak proč ne? Ale pokud někdo sedí na zadku a nepohne se, jak je den dlouhý, tak to je samozřejmě docela nemožný zázrak..

  4. Já jsem si měla možnost vyzkoušet lipomasáž (francouzský přístroj LPG), podobně jako kavitace funguje na bázi podtlaku, ale nemá ultrazvuk. Masér po vás jezdí hlavicí s válečky které se různě točí, provádí různé pohyby s různou intenzitou, a tím rozrušuje celulitidu a podkožní tukové buňky. Lipomasáž je moc příjemná a kůže po ní vypadá skvěle vypnutá a prokrvená, ale pro nějaký skutečně viditelný výsledek na to člověk musí jít několikrát krátce po sobě a pak ještě na udržování, což vcelku leze do peněz, když jedna procedura stojí přibližně tisícovku a minumální permanentka je na deset vstupů…

  5. Nevím, zda jste někdo sledovali pořad Nahá jsi krásná, ale v jednom díle tam Libor Šula zavedl paní do salónu, kde ji pomoci vakuového přístoje takto odbourávali tuk na bříšku. Po několika minutách či hodině (nevzpomínám si už) šlo vidět, že tuk se přeměnil na vodu. Nevím, zda je to právě kavitace, ale myslím si, že to určitě pomáhá.. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.