Léto se Saloosem (díl 3.)

V řadě již třetí díl Léta se Saloosem je zaměřen na hydrofilní odličovací olej. Je opravdu tak dobrý jak se píše? To se dozvíš v následujícím článku.

saloos-odlicovaciPředchozí článek byl věnován sprchovému oleji, jednou z jeho hlavních složek bylo granátové jablko a i v této recenzi si o blahodárných účincích tohoto voňavého plodu počteš.

Jaké jsou hydrofilní odličovací oleje?

Hydrofilní odličovací oleje značky Saloos jsou vyráběny z pečlivě vybraných rostlin a jsou určeny jak pro ty z nás, které se líčí, tak těm, které líčení moc nedají. Jejich základ tvoří kvalitní oleje, které jsou lisované za studena – bio slunečnicový a bio sezamový. Díky tomuto způsobu lisování zůstávají v oleji účinné látky, které napomáhají pleti. Neobsahují žádné syntetické parfemace, konzervanty či barviva a také ropné produkty. Tyto odličovací oleje mají za úkol pleť vyčistit velmi šetrným způsobem, dále pak zajistit zjemnění, zklidnění, ošetření a také regeneraci.

Vlastní zkušenost

Hydrofilní odličovací olej – Granátové jablko je určen pro suchou, či zralou pleť. Jeho cílem je hydratace a regenerace vysušené a unavené pleti.

[row_box style=”box border box_light_gray”]Složení: Oleje lisované za studena – bio slunečnicový, bio sezamový, granátové jablko 100%, esenciální oleje – pomeranč bez terpenu, růžové dřevo, ylag-ylang, PEG – 40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitin Vitamíny A, E, F.
Obsah: 50 ml
Cena: 70 Kč
[/row_box]
[divider_space]

Pleť tímto produktem čistím ráno a večer i v ty dny, kdy nejsem nalíčená. Nanáším jej na obličej pomocí navlhčeného tampónku. Nejdříve jsem si nemohla zvyknout na fakt, že je vatový tampón potřeba navlhčit, ovšem nyní na vzniklou emulzi nedám dopustit. Po použití je pleť nádherně hydratovaná, jemná a příjemně voní po granátovém jablku. Obličej mám nádherně svěží, projasněný a vypnutý. Nutno podotknout, že zůstává mírně mastný, což já vítám, ovšem někomu by to mohlo vadit. Když olej používám na samotné odlíčení očí, musím jej použít dvakrát. Oči si maluji velice výrazně a většinou je musím odličovat zdlouhavě několikrát, takže v tomto ohledu odličovací olej hodnotím velmi kladně. Bohužel nemohu posoudit, zda odličuje stejně dobře voděodolnou kosmetiku, jelikož takovou vůbec nepoužívám.

Co se týče samotné lahvičky, je velmi praktická. Výborně se drží v ruce, sklo je hodně tlusté. Opět se zde objevuje víčko stejné jako u sprchového oleje, avšak zde není na škodu, je vhodně zvoleno. Tento hydrofilní odličovací olej stavím na vrchol všech mnou vyzkoušených produktů na odličování, splňuje všechny mé očekávání a opravdu mi vyhovuje. Rozhodně jej doporučuji dívkám s velmi suchou pletí, jelikož jeho hydratace je na jedničku.

Děkuji firmě Saloos za poskytnutí výrobku.

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Comments are closed