Chceš se podívat na veletrh World of Beauty & Spa? (SOUTĚŽ)

Jeden z nejvýznamnějšímch veletrhů pro obory kosmetika, kadeřnictví a zdravý životní styl v centrální Evropě se nezadržitelně blíží a Slecna.info ti přináší exkluzivní soutěž o 20 vstupenek.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2010 JARO bude pořádán opět ve třech halách Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze 7 – Holešovicích od 18. do 19. 3. 2010, výstavní stánky budou pro komfort návštěvníků řazeny dle oborů: pravé křídlo je určeno profesionální kosmetiku a přístroje pro kosmetická pracoviště, biokosmetiku, péči o nohy a welllness, solária a alternativní metody opalování, střední hala bude věnována wellness produktům a vzdělávání, levé křídlo pak kadeřnickým produktům a módním účesovým show, nehtovému designu, manikúře, nail artu, kosmetice pro přímý prodej a doplňkům.

world-spa-foto-3

V centru pozornosti veletrhu jsou především novinky z oblasti kosmetických produktů a metod jejich aplikací. Jedním z “kultů” současnosti je atraktivní vzhled – a s ním i tzv. anti-aging metody, jako jsou péče o stárnoucí či problematickou pleť včetně odborného odstraňování vad pleti (odborné přednášky v pořadu zvaném DERMOPARTY), metody formování postavy, péče o nohy, ruce a nehty. Část produktů pro “wellness” je umístěna ve střední hale.

Podium střední haly a levá část prostor je věnována “nadstavbovým” zkrášlovacím metodám (péče o vlasy, účesová tvorba, nehtová modeláž a zdobení…) a především módním trendům, které je určují. Přímo z pod rukama předních vizážistů, kadeřníků a módních návrhářů vzniknou modely přestavující módní trendy, jež mají být inspirací nadcházející sezóny.

world-spa-foto-2

Stále významnějším trendem je zdravý životní styl – prevence fyzického i duševního zdraví. Na toto téma se na veletrhu představuje řada metod, škol i nauk, prezentujících se přednáškami včetně praktických ukázek, jako jsou relaxační a revitalizační masáže, metody aromaterapie či – pro odborníky – např. vybavování wellness center, požadavky na jejich management či odborné pracovníky. Programu se účastní řada špičkových odborníků a členů sdružení, jako jsou Unie kosmetiček, Česká Asociace Wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace českých aromaterapeutů atd.

world-spa-foto-1

Atraktivní program ve střední hale zahrnuje např. tradiční mistrovské a pohárové soutěže v líčení a účesech – Fotomake-up (pod vedením vizážistky a mezinárodní mistryně Štěpánky Podroužkové), Creative Image Team (pod vedením předního vizážisty Pavla Bauera), kadeřnická soutěž “INSPIRACE”, finálové soutěže juniorů v líčení a účesech, vizážistické show, módní přehlídky, účesové trendy aj.

Soutěž o 20 lístků

Soutěž se Slečnou o dvě vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA. Deset vylosovaných výherců se na něj bude moci podívat třeba se svojí nejlepší kámoškou, ségrou nebo maminkou!

Soutěžní otázka spojená s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

Kolik přibližně návštěvníků přijde na tento mezinárodní veletrh?

a) 2 tisíce
b) 20 tisíc
c) 200 tisíc

1) Pokud ještě nejsi naším fanouškem na Facebooku, staň se jím!

2) Správnou odpověď posílejte na email soutez(zavináč)slecna(tečka)info. Nezapomeňte uvést jméno a příjmení společně s adresou, kam máme lístky zaslat. Odpovědi posílej do 25.1.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.