Nečeká tě dovolená u moře? Dopřej si wellness

Přemýšlíš, kam letos vyrazit s kámoškou nebo přítelem? Aby sis užila bezva dovolenou, nemusíš opustit hranice země.  Postačí i kratší pobyt v Česku, který tě dá pořádně do formy a nabije energií.

Wellness pobyty jsou stále více v kurzu. Vezmi kamarádky na dámskou jízdu a užijte si spolu víkend plný krásy a relaxace. Nebo si jeď užít romantické chvilky ve dvou se svým miláčkem. Výběr je nepřeberný, Slečna pro tebe proto připravila malého průvodce wellness pobyty i pár tipů na konkrétní hotely.

wellness

Zkrášlovací dny s kamarádkou aneb Beauty Wellness pro ženy

Tento balíček je určen pro ženy, takže drazí pánové mají smůlu. Co více si přát – procedury pro zdraví i krásu a bohatý relaxační program. Přestože jsou jednotlivé procedury obvykle docela drahé, coby součást balíčku vyjdou mnohem výhodněji. Nemusíš se proto bát, že by takový pobyt způsobil průvan v tvé peněžence.

Sladký odpočinek plný hýčkání aneb Relax Wellness

Prožij úžasné dny plné odpočinku, nicnedělání a programu nabitého těmi nejpříjemnějšími procedurami. Odpočineš si od starostí a výsledky rychle znatelné. Můžeš sebou vzít i partnera nebo kamarádku. Anebo věnuj poukázku na něj jako dárek – potěší kohokoliv.

Slečna v akci aneb Active Wellness

Actice Wellness ti dodá mnoho vnitřní energie, síly, osvěží mysl a prospěje tvému fyzickému zdraví. Pobyt je vhodný pro každého. Jeho hlavní předností je dokonalé skloubení wellness procedur s kouzly okolní přírody, což dokáže opravdové zázraky.

Super fyzická kondice aneb Sport Wellness

Pokud dáváš přednost spíše aktivnímu odpočinku, pak se poohlédni po pobytech zaměřených na sportování. Během pár dní si zlepšíš kondičku a prospěješ svému zdraví. Vyzkoušíš si nové druhy cvičení, naučíš se hrát některý ze sportů, který tě vždy lákal a jistě se zbavíš i nějakého toho přebývajícího kila.

Víkendové lenošení aneb Wellness víkend

Jsi po náročném týdnu vyčerpaná nebo si chceš se svým miláčkem užít romantiku, na kterou běžně  nezbývá čas? I když se víkendové dny zdají krátké, dokáží ti dodat pořádnou dávku energie do dalších dnů i oživit vztah, jenž začal upadat do stereotypu.

Pár tipů na zajímavé pobyty

Hotel Fontána II ***

Hotel se nachází v Luhačovicích a nabízí velké množství zážitků, aktivní i pasivní relaxaci. Pobytové balíčky jsou zaměřené především na odbourání stresu, snížení váhy, posílení imunity a podporu správných funkcí tělesných orgánů. Hotel nabízí i několik tématických balíčků, jejichž součástí je Beauty Wellness, Relax Wellness, Active i Sport Wellness. Mimo jiné nabízí i balíček určený pro

Cena balíčků se pohybuje mezi 2150 až 3480 korunami.
Více informací: http://wellness.hotely.cz/luhacovice/hotel-fontana-ii/hotel/

Lázeňský hotel ROYAL ****

Tento krásný hotel se nachází v lesoparku v Mariánských lázních v místě, kde není o výlety a super akce nouze. Budeš se zde cítit královsky rozmazlována všemi možnými způsoby. Užiješ si spoustu wellness aktivit a lázeňských procedur. Nudit se tu opravdu nebudeš. V hotelu se nabízí i možnost zapůjčení kol pro projížďky krásným okolím. Nechybí tu ani knihovna a kavárna.

Balíčky si zde můžeš pořídit od 3650 do 6750 korun.
Více informací:
http://wellness.hotely.cz/marianske-lazne/lazensky-hotel-royal/hotel/

Park Spa Hotel Sirius  ****

Hotel sídlí v centru Karlových Varů. Hotel se specializuje na procedury pro zdraví a v kuchyni budeš moct ochutnat spoustu dietních specialit.  Vybereš si ze spousty druhů masáží a zábalů a vyzkoušíš také akupresuru nebo syrovátkovou koupel.

Co tě to bude stát? Například za balíček Kleopatřin růžový sen zaplatí kolem 4500 korun, za Prodloužený wellness víkend od 2540 do 2940 korun.
Více informací: http://wellness.hotely.cz/karlovy-vary/park-spa-hotel-sirius/hotel/

Kde najdeš další pobyty? Pokud bys wellness balíčky ráda vyzkoušela, mrkni na webovky www.wellness.hotely.cz/. Najdeš na nich velké množství nabídek a tipů na další hotely a lázně z celé republiky.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.