Novinky na bio vlně

Bio výrobky se v našich životech objevily dávno. Postupně zkoušíme bio krémy, přes bio potraviny se dostáváme až k bio bavlně. S přívlastkem bio máš jistotu, že do svého těla nedostáváš žádné zbytečné látky navíc.

Proč se mazat krémem, jehož složení na obalu je až podezřele dlouhé? Také raději také sáhneš po krému, kde přesně víš, z jakých složek se skládá? Ano, přírodní krémy vyzkoušela snad každá z nás. Co si dalšího si nenechat ujít?

bio

Bio na ženské problémy

Trápí tě často mykózy, svědění nebo výtok? I na to můžeš jít přírodně. Pokud chceš vyzkoušet něco nového než běžné produkty z lékárny, koukni na internetový obchod www.bio-country.cz. V jejich nabídce najdeš Koupel pro ženy feel fresh. Přípravek funguje na produkci enzymů a parazitování na plísňových chorobách. V případě, že tě ženské problémy netrápí, přípravek oceníš i na lupénku, atopický ekzém nebo živé rány diabetiků. Sedací koupel se doporučuje provádět třicet až šedesát minut tři dny po sobě.

Tip: Biopreparáty, koupel pro ženy feel fresh, 5 x 2 g, 454 Kč

Žehli bez žehličky

Nebaví tě vystávání u žehlicího prkna? Kéž by se prádlo umělo vyžehlit samo. Podle průzkumů je žehlení prádla jedna z nejvíc otravných domácích činností. Řešením může být žehlička ve spreji ovoněná mátou a melounem. Najdeš ji na stránkách www.bio-eko-logicky.cz. Abys nemusela žehlit vůbec, doporučuje se prádlo dobře pověsit, suché ho protřepat, nastříkat žehličkou ve spreji a složit. Jeho vůně se pak ponese celou skříní.

Tip: Ulrich, žehlička ve spreji máta a meloun, 1 l, 249 Kč

Bio odličování

I odličovací tamponky si můžeš koupit ze 100% certifikované bio bavlny – použitá vata není odbarvována chlorem ani žádnými dalšími chemikáliemi Na tamponky se můžeš podívat, případně je objednat na www.bio-natural.cz

Tip: Kosmetické tampony z bio bavlny 50 ks, 62 Kč

Bio čajík –  balzám na nervy

Vždycky se nám nedaří tak, jak si přejeme. Něco se zkomplikuje a nervy začínají pracovat. Určitě to moc dobře znáš. Přesně pro takové chvíle jsou tady čaje Zase dobře!, konkrétně ten s názvem Balzám na nervy. Bylinky jsou namíchané tak, aby tě uklidnily a povzbudily. I jiné druhy čajů, například Čepice plná spánku, Knedlík v krku nebo Pro dobrý pocit v břiše najdeš na www.bio-natural.cz

Tip: Bio čaj Zase dobře, Balzám na nervy, 20 sáčků, 65 Kč

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.