Přírodní cestou ke zdraví a kráse

Nemusíš do sebe zákonětě cpát tuny umělých vitamínů v “koňsky” velkých tabletkách každý den. Ke svěží kráse a zdraví celého těla ti dost možná postačí pár jahod, banán na svačinu nebo dostatek tekutin. Zajímá tě, jak je to možné? Čti dál! Nevymýšlíme si!

Každý den pár jahod

Co dokáže taková jedna jahoda? To, co nedokáže kartáček ani zubní pasta! Možná jsi už slyšela o tom, že citrón bělí zuby, ale na rozdíl od jahody citrón vyžírá sklovinu. Jahoda je přírodní bělidlo a tak tvým zubům dá přirozenou cestou krásnou bílou barvu.
Proto jez často jahody, jsou zdravé, chutné a pomáhají vybělit zuby.

Žlutá pro krásu

Banán pomáhá. K čemu? No přeci ke kráse. Pokud si dáš každý den dáš jeden banán budeš vypadat krásněji, zdravěji a navíc Ti dodá energii. Banán je také zdravý a velmi chutný.
Co je na tom pravdy, to ví jen bůh, ale je to všeobecně známá informace, takže banán a holky, to k sobě prostě patří. Když už nic, tak věř, že banány mají mnoho obraných látek, důležitých pro organizmus. Nezapomeň si tedy každý den vzít do školy banán… a budeš fit!

Obyčejná voda

V čem je to kouzlo obyčejné vody? Je to ideální nápoj na celý den, protože neobsahuje žádné kalorie ani další škodné látky, které jsou ve slazených nápojích. Je na čase vyměnit sladkou limonádu za vodu s citrónem. Stačí, když nakapeš do sklence pár kapek citrónu (podle chuti) a máš hotový zdravý a chutný nápoj. Je totiž známo, že citrón obsahuje vitamín C a voda zažene tvou žízeň a necítíš se po ní ztěžkle.

Připravila: Elizabeth

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments
  1. Ahoj Ivet, každému se občas potí dlaně. Pokud je to však abnormální, měla by jsi navštívit dermatologa. Nadměrné pocení nemusí souviset pouze s tím, že je nám zkrátka horko, ale také s nadměrným stresem (např. před písemkou ve škole, když potkáš kluka, do kterého jsi zamilovaná,…) a někdy i s mnohem závažnějšími potížemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.