Redukce nadváhy do léta není nemožná

Trápí tě faldíky a celulitida? Užij si už toto léto bez nich. Slečna ti poradí několik programů pro redukci nadváhy, které jsou nejen efektivní, ale také velmi příjemné.

Spoustu zajímavých procedur a programů pro rychlé a bezpečné hubnutí v Praze nabízí relaxační a rekondiční centrum Figura Studio. Co stojí za pozornost?

redukce

Boky jako laňka

Velmi oblíbeným cvičebním přístrojem se v poslední době stal VacuShape Beetle. Oč jde? Vacushape je běžecký pás – ovšem nejen to. Pracuje s podtlakem, který při cvičení působí na tvé dolní končetiny. Tím podporuje lymfatický systém, který z těla odvádí škodlivé látky. Pokud ale nefunguje správně, v tkáních se nám usazuje voda a vytváří celulitida. VacuShape kromě toho podporuje prokrvení pokožky. Díky tomu můžeš při cvičení snadno bojovat i s tak zákeřnými špíčky, jako jsou ty na břiše, bocích a stehnech. Stačí půlhodinka „běhu“ a tvá pokožka bude na pohled hladší a vypnutá.

Tvarování postavy a zároveň relaxace?

Masážní přístroj Hypoxi Dermatology je pohodlnou cestou, jak posílit, zpevnit a vytvarovat tělo. I při této proceduře se aktivuje lymfatický systém a začne z těla rychleji odplavovat škodliviny. Urychlí se tím látková výměna a tukové buňky se postupně promění na nenasycené mastné kyseliny, ktetré jsou právě lymfatickými cestami odvedeny pryč. Podobně jako předchozí stroj je zde redukce hmotnosti založená na bázi podtlaku a také na přívodu kyslíku ke tkáním.

Nejúčinnější redukce hmotnosti

Je tvým problémem pouze mírnější až střední nadváha a trápíš se především s povislou kůží a chceš s tím rychle něco udělat? Redukční permanentka Figura Studia zahrnuje procedury, jež ti pomohou s jejím výrazným zpevněním. Získáš tak dvacet vstupů na vakuový přístroj VacuShape, dvacet masáží přístrojem Hypoxy dermatology a příjemný modelační zábal. Redukce hmotnosti tedy může být velmi příjemná.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

3 Comments
  1. Vacushape mě už před nějakou zaujal, ale nějak jsem tomu nevěřila. Ale plánuji to zkusit, zrovna nedávno u nás toto zavedli, tak budu zvědavá, jak to dopadne:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.