Ria Ultra Silk: V suchu nejen na Apríla (soutěž)

Aprílové počasí si nebere žádné servítky a bez deštníku v batohu se nevyplácí vůbec vycházet. S novými vložkami Ria Ultra Silk však budeš v suchu po celý den nejen na Apríla.

Kdyby se tě někdo zeptal, co ti nepochybně dokáže zkazit radost z probouzejícího jara, odpovědí by mohla být právě menstruace. Bolest břicha, nálada pod psa a k tomu všemu ještě starost, zda někde něco neproteklo. Spolehlivá ochrana je proto víc než důležitá, aby ses cítila v pohodě i při svých dnech.

ria

Existuje spousta druhů dámských hygienických pomůcek. Platí ovšem, že není ochrana jako ochrana. Dáváš-li přednost vložkám před tampony, měla bys myslet také na materiál, ze kterého jsou vyrobené. Neprodyšné vložky s umělým povrchem v teplých dnech nejenže nejsou příjemné na nošení, ale zároveň nejsou nejvhodnější ani ze zdravotního hlediska. Igelitová folie sice zaručí, že tvé kalhotky zůstanou bez poskvrny, stejně tak ovšem nedovolí kůži dýchat. Výsledkem může být zadeček plný svědících pupínků a v horším případě nepříjemný ženský zánět zapříčiněný přehříváním intimních míst, které způsobí nadměrné množení kvasinek a dalších choroboplodných bakterií v poševním sekretu.

Nové vložky Ria Ultra Silk mají jemný povrch z netkaného textilu a hedvábí a speciální fólii, jež zaručí stoprocentní ochranu i prodyšnost. Seženeš je v různých variantách: Ria Ultra Silk Super Plus pro maximální bezpečí i při nejsilnějších dnech menstruace, Ria Ultra Silk Care se zklidňujícími výtažky z hedvábí, D-panthenolem a vitaminem E a Ria Ultra Silk Deo, které přinesou pocit svěžesti po celý den.

Více informací nalezneš na www.riaclub.cz.

POZOR, SOUTEŽ!

Odpověz na jednoduchou otázku a tuto novinku od firmy Hartmann-Rico si při troše štěstí budeš moci vyzkoušet úplně zadarmo. Ve hře je pět balíčků Ria Ultra Silk.

Která  varianta obsahuje výtažek z D-panthenolu a vitamínu E?
1. Ria ultra Silk Deo
2. Ria ultra Silk Super Plus
3. Ria ultra Silk Care

Správnou odpověď společně se svou poštovní adresou nám pod heslem RIA pošli prostřednictvím následujícího formuláře nejpozději do pátku 30. dubna 2010.

[contact-form 2 “Kontaktní formulář 1_copy”]

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.