Užívej si celodenní svěžest s Fa (SOUTĚŽ)

V osm ráno písemka z matiky, v deset hodina tělocviku a pokus o zdolání školního rekordu v běhu na tisíc metrů, odpoledne pohovor na brigádu a večer první rande s klukem, kterého už několik měsíců tajně miluješ. To všechno dovede s našimi nervy pořádně zacloumat. Vydržet svěží i při tak perných chviličkách ti pomůžou výrobky Fa z řady Sport Double Power a Nutriskin.

Užívej si svěžest s deo přípravky od Fa

Všechny víme, že pocení je naprosto přirozená reakce těla na horko nebo stres. Ovšem nebýt těch odpudivých mokrých kol v podpaží a příšerného pocitu, že cítíme samy sebe! Při dodržování správných hygienických návyků a používání účinných antiperspirantů však tyto obávané následky můžeš snížit na naprosté minimum.

Nové deo přípravky Fa Sport Double Power spolehlivě chrání před nadměrným pocením v podpaží a bojují proti bakteriím a nepříjemnému zápachu po dobu až 72 hodin. Díky inovativnímu složení navíc působí proti potu i zpětně – mikrokapsle obsažené ve složení absorbují přebytečnou vlhkost a okamžitě osvěží. Neobsahují alkohol, příjemně chladí kůži a jejich svěží vůni si určitě zamiluješ. Seženeš je v podobě spreje, tuhého deo sticku i roll on kuličky. Řadu doplňuje sprchový gel a zvláčňující tělové mléko ve stejné vůni.

Intenzivní péče a svěžest v jednom

Nestačí ti sprcha pouze jednou denně? Bojíš se, že čím častěji budeš pokožku “drhnout” mýdly, tím bude sušší a oslabenější? Výmluvy a mýty stranou! Sprchovat se můžeš tak často během dne, jak sama potřebuješ. Po koupeli ale kůži nezapomeň ošetřit zvláčňujícími přípravky, které jí pomůžou udržet potřebnou hladinu hydratace.

Hydratační tělová mléka Fa Nutriskin mají lehkou krémovou strukturu, kterou pokožka okamžitě vstřebá, ale hydratační efekt vydrží až 48 hodin. Obsahují výtažky z Aloe Vera, vitamin E, D-panthenol, zklidňující ureu, dermo lipidy a další cenné přírodní ingredience. Velkým plus je i omamná vůně inspirovaná plody acai berry. Výborně je doplňuje šetrný sprchový gel, tekuté mýdlo a deodoranty ze stejné řady.

Soutěž o tři balíčky Fa

Má značka Fa neodmyslitelné místo ve tvé koupelně? Pak tě jistě potěší možnost vyhrát přípravky Fa Sport Double Power a Nutriskin v naší soutěži. Ve hře jsou tři balíčky, každý v hodnotě 250 korun.

[styled_box title=”SOUTĚŽNÍ OTÁZKY” color=”pink”]1. Kolik vyživujících složek obsahuje tělové mléko Fa Nutriskin?
a) 6
b) 3
c) 7

Nápovědu najdeš na adrese www.cz.fa.com/fa/cz/cs/home/telove-mleko.html

2. Jak dlouho poskytuje ochranu deosprej Fa Sport Double Power?
a) 24 hodin
b) 72 hodin
c) 48 hodin

Nápovědu najdeš na adrese www.cz.fa.com/fa/cz/cs/home/deodorant.html[/styled_box]

 

Pravidla soutěže

Správnou odpověď zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do neděle 30. září 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu! Jako předmět uveď heslo SOUTĚŽ S FA.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.