Svět tě vidí tak, jak se vidíš sama

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-idealistky/” color=”black”]BLOG IDEALISTKY[/button]

BLOG IDEALISTKY – Sebevědomí. Velmi diskutovaná věc, především mezi námi- dívkami. Sebevědomí je důležitá součást každé z nás a troufám si říct, že většina situací v našem životě se odvíjí dle toho, jak vysoké, či nízké sebevědomí máme.

Že je tvé sebevědomí nízké, na sobě nejspíš poznáš velmi snadno. Nevěříš si, připadáš si ošklivá, nerada komunikuješ s cizími lidmi, nejraději jsi sama a nevyhledáváš nové příležitosti. Lidé, kteří ho mají naopak sebevedomina rozdávání, si tento fakt zase těžko přiznávají a uvědomují. Já ti přináším pár zaručených rad, jak nabrat ono sebevědomí ve ZDRAVÉ míře, protože je hodno opravdu každé z nás! Jde o „cestu“ poměrně dlouhou a vyžaduje chtíč, nicméně výsledky tvého nového sebevědomí budou stát zcela určitě za to.

Každý jsme originál

Za žádnou cenu se neporovnávej s jinými dívkami a ženami, a to už vůbec ne s modelkami na titulních stránkách časopisů, jak máš jistě zvykem. Fotografie těchto hvězd totiž projdou před zveřejněním mnoha úpravami ve photoshopech a výsledek je většinou k nerozeznání od původní fotografie. Protože i tyto ženy jsou normální lidské bytosti a mají jistě nedokonalosti, stejně jako každá z nás. Jen se naučili je nevnímat a podtrhávají především to, co je na nich krásné. A právě i to je jistě posunulo na ony stránky tvého oblíbeného magazínu.

Nauč se mít ráda

To, co na sobě můžeš nenávidět sebevíc, může druhým připadat krásné. Nauč se mít ráda i své drobné nedokonalosti, které k tobě patří a vyzdvihuj to, co tě dělá odlišnou a krásnou. Máš-li krásné zuby – víc se usmívej! Máš-li dlouhé zdravé vlasy – rozpusť si je a nech je povlávat volně ve větru! Máš-li na sobě ráda tvé rty, přetři je leskem, ať na ně upoutáš a přitáhneš pozornost! Každá z nás má něco, co si zaslouží být viděno a obdivováno a když tomu poskytneš možnost, všechno ostatní začne být téměř neviditelné.

Rozmazluj se, měj se ráda a dělej činnosti, které ti vyhovují. To je nejlepší zenový přístup. Nadchni se pro muže, nebo nějaký nový projekt ve škole. Všechno dobré, co pro sebe samu budeš dělat, se na tobě odrazí a tím pádem to pro tvé okolí bude nepřehlédnutelné.

No Comments Yet

Comments are closed