Tipy, jak ušetřit výhodnějšími nákupy

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-petry/” color=”yellow”]BLOG PETRY[/button]

Se vzrůstajícími cenami se musí člověk čím dál tím více ohánět, aby za chvíli neměl prázdnou peněženku. Víš, jak co nejvíc ušetřit, abys se svým příjmem vystačila? Poradím ti, jak na to!

obleceni-satnik-nakupovaniMám pro tebe několik tipů, jak nakupovat výhodněji. Chce to jen dát si trochu práce: hledat, zajet na ta správná místa a znát ten správný čas, kdy ceny zboží padají jako zralé hrušky ze stromů.

Tip 1.: Akční ceny

Spousta obchodních řetězců má své zboží o několik procent zlevněno v pevném termínu většinou na týden od středy do úterý. Akční ceny nalezneš na letáku i na internetu. Velké obchodní domy a hypermarkety mívají levnější ceny než menší obchůdky.

Tip 2.:Výstavy a veletrhy

Zde si můžeš levně zakoupit některé zboží vztahující se k danému tématu výstavy nebo veletrhu. Slečna například každoročně zve na veletrhy kosmetiky Beauty and Spa, které nabízejí skutečně nepřebernou škálu kosmetických výrobků za skvělé ceny. Prodávající zde někdy nabízí také své aktuální zboží, které teprve půjde na trh, mnohdy s velkou slevou. Navíc se dozvíš nové informace a novinky a máš možnost se zúčastnit zdarma i různých doprovodných programů.

Tip 3.: Slevové weby

Na webových adresách jako je Vykupto, Slevomat nebo Amplion mají denní nabídku zboží nebo služeb třeba až o 80 % levnější. Ovšem, zde musíš čekat, jestli vůbec budou nabízet, to co právě potřebuješ. Nemůžeš si koupit to, co zrovna chceš. Ale naopak, někdy se ti z nabídky může něco hodit. Vyber si zboží, klikni na koupit a pak zaplatíš platební kartou on-line nebo bankovním převodem. Pohodlné je to z bankomatu, a pak ti mailem přijde slevový voucher s kódem na zadanou mailovou adresu. Dej ale pozor, takto se dá snadno utratit mnoho peněz, které ti mohou později chybět. Sleduj také reference daných služeb,  například, zda ostatní kupující opravdu dostali, co si zaplatili, a opravdu v takové kvalitě, jaká byla v nabídce popisována.

Tip 4.: Bleší trhy

Pořádají se nejen v jiných státech, ale i u nás. Zde převážně nakoupíš použité věci, kterých se ostatní už chtějí zbavit. Nehledej zde však živá zvířata, zbraně, motorová vozidla a jejich díly nebo dokonce erotické pomůcky. Tento sortiment je přísně zakázán. Bleší trh je šancí převážně pro sběratele, ale i pro všechny ostatní, kterým použité věci nevadí a budou se jim hodit.

A jaké příležitosti k výhodným nákupům vyhledáváš ty?

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.