Boty mohou vzrušovat muže více než ženy, aneb fetišismus v praxi

Jako každá slečna určitě miluješ boty, oblečení a doplňky. Může se ale stát, že stejně tak je bude milovat tvůj partner a možná úplně jinak, než si dokážeš představit. Řeč je o fetišismu a jeho mnoha podobách. A koneckonců, fetišista nemusí být jen muž. Co to znamená, jak se projevuje? Co všechno do fetišů spadá a jak si to užít?

Fetišismus spadá částečně do oblasti BDSM a někdy se může jednat až o SM praktiky. Od lásky k latexu, spodnímu prádlu a botám až po vzrušení z vůně ženského těla, případně potu. To vše a mnohem víc. V zásadě se jedná o smysly čichu a hmatu. Někoho vzrušuje očichávat chodidla po celém dni nošení bot, někdo miluje dotýkat se různého textilu. Někteří muži zase pociťují vzrušení, když se jim žena v krásných jehlových podpatcích prochází po rozkroku. Jak se říká: „Proti gustu žádný dišputát.“

Z praxe

Tomáš se svou přítelkyní jsou mistry této úchylky. Oba dva se poznali právě díky fetišismu, který je spojil. „ Nestydím se za svou vášeň a lásku k ženským nohám, zvláště pak, pokud jsou obuty ve střevíčkách s odhalenou špičkou. Ale musím se přiznat, že až se svou přítelkyní jsem si ujasnil co přesně mě vzrušuje a v jaké formě.“ Když se oba dva poznali, věděli, že největší vzrušení zažívají pokud něco cítí nebo se dotýkají. Až spolu si vyzkoušeli různé praktiky, aby si ujasnili co se jim líbí nejvíce. „Když si takto hrajeme, máme jasně rozdělené role, má přítelkyně je trošku Dominantní a já lehce submisivní, ve hře jí pak smím očichávat chodidla a vůbec starat se o její krásné nohy,“ svěřuje se Tomáš. Jeho přítelkyně si nepřála být jmenována, ale jak sama sdělila, ji například vzrušuje Tomášův pot. „ Když přijde domů z házené a já rozepnu tašku s propoceným dresem, skoro stoprocentně pak následuje sex, ať se děje cokoli,“ přiznává Tomova přítelkyně. V menší míře, ale přesto je oba vzrušují latexové oblečky. „Je to něco tak nepopsatelného, když má na sobě žena šaty z latexu nebo latexové punčochy. Je to zvláštní druh vzrušení při dotyku,“ popisuje Tomáš. Co se latexu týče, užívají si ho hlavně, pokud jdou takto oblečeni na tématický večírek a mezi lidi.

Čti také: Fetiš boty pro sexuální hrátky

Vždy jde o velikost a tvary

Určitý druh fetišismu má skoro každá a každý z nás. Největším problémem této úchylky je, že se nedá praktikovat s každým. Například pokud je někdo sadomasochista a miluje výprasky, je mu v podstatě jedno, kdo mu udělá „dobře“. Ale co se fetiše týká, je nejdůležitější najít si na takové hry vhodného partnera či partnerku, která bude svému protějšku vonět, chutnat a která má takové části těla, aby toho druhého vzrušovaly. Mnoho foot fetišistů milujících ženské nohy je zatíženo na určitou konkrétní velikost. „Já třeba nohy opravdu miluji, ale už jsem tohle zkoušel se slečnou, která měla čtyřicítky a prostě mě to absolutně nevzrušovalo. Přítelkyně má nohu třicet sedm a nemůžu odolat. Samotného mě to překvapilo,“ podotýká Tomáš.

Jako pár si fetišismu dosyta užívají a pravidelně navštěvují takto zaměřené večírky. Seznamují s dalšími lidmi, aby získali nové zkušenosti a případně nějaké předali. Fetišismus není nic špatného ani nechutného. Je to projev vášně a lásky. A když se setkají dva partneři, kteří se navzájem pochopí, mohou si užít rozhodně horké erotické chvilky. Je to vzrušující okořenění sexuálního života. Pokud například i tvůj partner někdy projevil touhu přičichnout si k tvým nožkám, nebraň mu v tom. Jestli tě to nevzrušuje jako jeho, můžeš si alespoň užívat každodenní masáže a péči. Pokud si najdete vhodnou míru, určitě si v tom také najdeš něco vzrušujícího a příjemného.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

1 Comment
  1. Tak s tím masochistou zásadně nesouhlasím. Není pravda, že je “jedno, kdo nám udělá dobře”. Naopak. Výběr dominantního partnera je strašně důležitý. Musí to být charismatický člověk, samozřejmě nám musí vonět (to je u sexuálních partnerů snad úplně normální) a hlavně mu musíme věřit. Bez důvěry těžko budete experimentovat s BDSM..

    A samozřejmě by měl být aspoň trochu BDSM pozitivní. Protože když jde o člověka, který nemá problém např. se spankem, ale “necítí to v sobě”, dělá to jen proto, aby submisivovi vyhověl, tak je to na akci sakra znát. Nikdy to nedosáhne toho rozměru, který by to mohlo mít. A který má s člověkem, který cítí jako potřebu být dominantní – stejně jako vy prostě MUSÍTE být submisivní. Nejde o rozhodnutí, je to nutkání. Stejně jako homosexuál se nemůže rozhodnout, jestli homosexuálem bude.

    Můžu porovnávat a muž, který je dominantní a sadisticky založený se absolutně NEDÁ porovnávat s někým, kdo se rozhodne, že “vám udělá radost” a když to chcete, tak “vám naplácá”/”sváže vás”/”…”.

    Věřte, že najít k sobě vhodný protějšek co se BDSM týče je velice, velice těžké. Zvlášť, pokud hledáte i životního partnera, ne jen kamaráda na “akčnění”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.