Kam se poděla intimita?

V současném světě se sex nepovažuje za nikterak kontroverzní téma. Setkáváme se s ním prakticky všude, ve filmech, v médiích či ve škole. Jednoduše řečeno – provází nás vlastně po celý den. Je to ovšem takto správné? Neztrácíme náhodou na milování chuť právě díky takové rozšířenosti?

Samozřejmě že ne na všechny to takto působí. Ovšem jelikož se toto téma stalo velmi diskutovatelným, ztrácí určitým směrem na své tajemnosti.sex-orgasmus-sebejistota-milovani

Dříve to tak nebylo

Ty si na to zřejmě nepamatuješ, ani já. Ale pravdou zůstává, že v minulosti nebylo běžné o sexu na veřejnosti mluvit. Nikdo nerozebíral do detailů podrobnosti o svém milostném životě tak aktivně, jako je tomu dnes. Stejně tak i reklamy nebyly laděny do sexuálních tónů. Poté spatřil světlo světa internet a nyní na sex narazíš vždy, ať chceš nebo ne. V určitém směru to lze považovat za plus. Díky tomu alespoň lidé získávají větší povědomí o této oblasti, mohou si nechat poradit či vyhledat pomoc.

Když ztratíš chuť

Samozřejmě existují právě slečny, na které tato záležitost nepůsobí zrovna nejlépe. Díky tomu, že sex vídají a slýchají všude kolem sebe, jim již nepřijde tolik intimní věnovat se i partnerovi. Ze sexu se poté stane záležitost, která je stejně běžná jako třeba čištění zubů. Žádná vášeň, žádné vzrušení, nic. Pokud se v takové situaci vyskytneš, není lehké vnímat milování opět jako něco zvláštního a obohacujícího, chce to hlavně čas.

Jak tomu pomoci?

Jestliže i tebe nebo tvého partnera obdobná situace potkala, je rozhodně na místě začít ji řešit. V prvé řadě byste si měli o všem v klidu a bez konfliktů promluvit. Řekněte si, proč to tak je, odkdy tento stav trvá a nebraňte se tomu přiznat pravdu. Proneste společně přání o tom, že byste chtěli svůj milostný život zavést opět na tu správnou kolej. Následně se snažte do vztahu vnést více vzrušení, pomoci může například delší odloučení. Vyzkoušej rovněž v posteli s tvým partnerem něco nového, ať už se jedná o hraní rolí, zavazování očí či změnu místa. Společně usilujte o to, aby vaše milostné chvíle opět spalovala touha a chtíč.

I přesto, že se se sexem vídáme snad všude, musíme pamatovat na intimitu, která se odehrává v našich ložnicích. Rozhodně nenechej okolí, aby ti tuhle radost života pokazilo.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

1 Comment
  1. Tak myslím že hodně intimity se ztratilo kvůli internetu, stačí pár krát kliknout a sex máte přímo před očima. A to dřív to takhle jednoduché nebylo si myslím. A ve vztahu by se že sexem neměla stávat rutina. Já třeba zvažují s partnerem návštěvu takových https://www.erotic-massage-in-prague.cz/sexmasaze/ masáží myslím že by to mohl být vzrušující zážitek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.