Milování pod hvězdami

Možná, že nemáš doma dostatek soukromí, nebo jsi na dovolené s větší skupinou lidí. Třeba si chceš jen vyzkoušet něco nového, kdo ví? Ať už tě cokoli vede k tomu, že ses uvažuješ o milování venku, tento článek je určen přesně pro tebe. Provede tě postupně vším, co nutně musíš vědět, abys místo pěkného zážitku nebyla zklamaná. Pokud tě však tato představa spíše děsí, jsi také na správném místě. Třeba tě přesvědčíme, že romantika pod hvězdami opravdu stojí za zkoušku.

Pokud ses už dala do čtení, pravděpodobně o tomto zážitku alespoň uvažuješ. To je právě nejdůležitější bod pro to, aby se ti milování venku líbilo – nenuť se do ničeho, do čeho se ti nechce. Ani v případě, že po tom tvůj zamilovanipartner moc touží. Zkrátka dělej jen to, co je ti příjemné a pokud například víš, že do lesa tě nikdo nedostane ani za peníze, je zbytečné dělat si zlo. Jestliže tě to však láká, čti zvesela dál.

Přírodní ložnice

Důvodů pro toto zajímavé zpestření milostného života může být několik. Jednak zmiňovaný nedostatek soukromí, jednak touha zkusit něco nového. A v neposlední řadě také fakt, že některá místa přímo srší romantickou atmosférou. Co je však třeba nutné udělat, než něco takového opravdu podnikneš? Předně je důležité vědět, zda je této myšlence skutečně nakloněn i tvůj partner. Pokud ne, existují sice způsoby, jak ho navnadit, ale nemá smysl nic lámat přes koleno. Pokud jste však oba natěšení, není důvod, proč to nezkusit…až na několik nepříznivých faktorů.

Na co si dát pozor

První věc, které věnujte pozornost, je předpověď počasí. Pokud se na obloze stahují černá mračna, asi není dobrý nápad s piknikovým košíkem vyrazit na nějaké odlehlé místo. Také pokud je velká zima, není dobrý nápad, lehat si na chladnou zem, a to dokonce ani v případě, že si s sebou vezmeš deku. Nejedna prochladlá záda a nastydlé ledviny mluví za vše. Ohlídej si také výběr vhodného místa – protože asi budeš hledat takové, kam jen tak nikdo nepřijde, dej si pozor, aby cesta či pobyt v takovém úkrytu nebyly nějak nebezpečné (ať už tím, že se na ně obtížně dostává, či tím, že se tamtudy chodí procházet bachyně s mláďaty). Není také od věci pořídit si repelent – klíšťata totiž ráda útočí ze zálohy a takový cizí pasažér na intimních partiích není nic příjemného, nemluvě o faktu, že ti hrozí onemocnění některou klíšťově přenosnou nemocí. Nezapomeň také na vhodnou antikoncepci a vlhčené ubrousky či alespoň kapesníky(v přírodě bude do sprchy daleko).

Aby se večer povedl

Dejme tomu, že jsi zvážila všechna možná rizika a plánuješ romantickou vycházku do přírody. Jak to zařídit, aby vše klaplo? Vem s sebou deku, nebo raději dvě. Jednu na ležení, druhou se můžete přikrýt, pokud bude chladněji, nebo náhodou natrefíte na zatoulaného houbaře v houští. Pokud nechceš, aby celý večer vyzněl prvoplánově, co třeba spojit ho s romantickým piknikem na hezkém místě? Tady je jen potřeba mít na paměti, pokud hodláš přibalit do piknikového koše například láhev vína, že stejně jako ses do přírody dostala, musíš se zase dopravit zpátky. Pokud jste tedy přijeli autem či na kole po silnici, je na místě co největší obezřetnost ohledně alkoholu. Ostatně, co si budeme namlouvat, přemíra alkoholu milostným hrátkám spíše škodí. Takže zkrátka všeho s rozumem. Pak už stačí jen vzájemné porozumění a přitažlivost a co dělat dál, všechny víme.

Nevítaní návštěvníci

Pečlivě sis vybrala místo, kam jen tak lidská noha nezavítá, vše zodpovědně naplánovala, a přesto vás vyrušil nevítaný host? Co dělat v takové situaci? Měj na paměti, že nešťastník, který se zrovna náhodou procházel lesem, si připadá úplně stejně trapně jako ty, ne-li ještě víc. Pokud se to stane, není potřeba z toho dělat tragédii. Většinou se každý jen honem podívá jinam a rudý odchází, případně se stačí ještě omluvit. Pokud by se stalo, že by byl někdo pohoršený a pustil se do kritizování či dokonce rozepře, nevěš hlavu – trávit volný čas v lese není zakázáno a pokud ho něco pohoršuje, může se prostě vždycky otočit a jít jinam(pokud se zrovna nejedná o hajného, který jako natruc má na vaší mýtince nějakou tu práci). Zkrátka – pokud na vás někdo narazí, není třeba se tím trápit a cítit se nemístně. Prostě se tomu jen zasmějte a nebuďte nesví. Co vypadá jako vrcholný trapas, se za pár dnů stane humornou historkou.

Teď víš všechno, co potřebuješ vědět. K romantice tě snad ani na konci článku povzbuzovat nemusíme, ne?

 

No Comments Yet

Comments are closed