Máj ve znamení lásky

Máj, měsíc lásky a čas zamilovaných je po roce zase tady. Nevíš si rady jak si jej s partnerem nejlépe užít? Slečna ti dnes přináší pár tipů, kterými můžeš váš partnerský program obohatit.

A protože na lásku není nikdy pozdě, podívej se na pár typů, které zaručeně obohatí váš vztah.sex5

Černá hodinka

Denně se potýkáme s moderní technologií, která nám sice ulehčuje v mnoha ohledech život, na druhou stranu nás otravuje a okrádá o spoustu krásných momentů. Vyhraďte si s partnerem jeden den, kdy veškerou elektroniku zcela vypustíte. Večer zapalte jen svíčky a užívejte si sami sebe pod rouškou vroucích polibků lásky. Pokud chcete černou hodinku využít ještě o trochu víc, zavažte si s partnerem oči šátkem a vzájemně se dotýkejte. Bez zraku začnete vnímat každý dotek, ale i vůni  zcela jinak. Zažijete oba neobyčejný večer, na který určitě budete dlouho vzpomínat.

Do přírody i města

Vydej se společně se svou láskou na dlouho procházku městem nebo do přírody. Nezapomeňte si s sebou vzít lampión se vzkazem a deku, na kterou si po jeho vypuštění budete moci lehnout. Milujete oba romantiku? Pokud ano, je tento tip právě pro vás. Navíc třeba budete mít štěstí a uvidíte nebe poseté hvězdami. Takové chvíle nenechají nikoho chladným.

Erotická masáž

Masáže patří mezi jedny z nejoblíbenějších hrátek v posteli, tak proč je nevyužít i v Máji? Zvyšují chuť na milování a navíc pomáhají poznat partnerovo tělo i z jiných perspektiv.

Vyjížďka autem

Pokud máš řidičák je na čase ho trochu provětrat a využít. Zajeďte si s panem božským na výlet. Navštivte nějaké zajímavé historické místo, například zříceninu či hrad. Při cestě zpátky odboč někde, kde se ti to bude zdát velice klidné. Partner bude jistě překvapený, když si s ním budeš chtít užívat v neznámé lokaci a ještě ke všemu v autě.

Čas předčítání

Stará známá Kamasútra se ti v tomto měsíci bude víc než hodit. Tato kniha skýtá mnoho lákavých a vzrušujících možností jak si sex užít na maximum z obou stran. Předčítej partnerovi části Kamasútry, které tě zaujaly, uvidíš, že ho na toto vábení jistě lapíš. Touto erotickou knihou svého drahého můžes také obdarovat, jistě bude potěšen.

A jaké tipy na májový program máš ve svém deníčku ty?

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.