Neboj se udělat první krok!

Potkat toho pravého můžeme doslova na každém kroku, již dávno ale neplatí, že první krok musí udělat kluk. Jak zaujmout pana Božského?

Jak ho zaujmout, aby na tebe myslel ještě druhý den? Nebo aby na tebe už nikdy nezapomněl? Trik není ve velkých výstřizích, obepínajících bokovkách ani ve výrazném líčení. Když chceš muže oslovit jako první, stačí ti jen pár přirozeně rafinovaných fíglů a úspěch je zaručen.

Mluv očima

„Láska se rodí v okamžiku organického spojení dvou očí.“ Bettina Von Arnimprvni-rande

Řeč našich očí je mnohdy mocnější než ta mluvená. Ne nadarmo se také říká, že jsou oči „okna do duše“. Mnoho lidí má s očním kontaktem velký problém a jednoduše uniká pohledem, jak jen to jde. V takových chvílích je důležité zahodit všechen stud. Pokud se ti nějaký kluk zalíbí, dlouze se na něj zadívej, můžes i decentně a hravě zamrkat. Dlouhý pohled signalizuje zájem, intimitu a zdravé sebevědomí. Pokud protějšek pohledem neuhne a v očích se mu takzvaně zableskne, máš v prvním kroku vyhráno.

David 18: “Zbožňuju, když si se mnou holky hrají očima. Některé jsou hrozně nevinné a jiné mají divokost v každém pohledu.”

Neboj se usmát

„Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.“ Neznámý autor

Neznám jediného muže, který by neměl rád náš úsměv. Několik studií a anket také prokázalo, že dokonce pouhý jeden úsměv náhodného kolemjdoucí dokáže člověku zlepšit a prozářit celý den. Mimo jiné prý tento jednoduchý a přirozený mimický znak zvyšuje ženský i mužský sex–appeal. Takže holky, až se vám někde zalíbí nějaký kluk, neváhejte se na něj usmát, je to zaručený způsob úspěchu.

Lukáš 21:” Ženský úsměv je to nejhezčí na celém obličeji. Je to první věc, které si všímám a když se mi líbí úsměv, většinou se mi libí i holka.”

Správná konverzace

„Hlučnost ještě nic nedokazuje. Velmi často slepice, která snese všehovšudy pouhé vejce, kdáká tak, jako kdyby porodila asteroid.“ Mark Twain

Lidská komunikace je jeden z nejzákladnějších prvků naší existenci, někdy však silně pokulhává v základech, a zvlášť pak v době, kdy si to nejméně přejeme. Než kluka oslovíš, je důležité si důkladně promyslet čím celou konverzaci začít. Tím základní stavebním kamenem první komunikace většinou bývá daná situace na místě, kde právě jste. Pokud se potkáte například někde v baru, můžeš začít konverzaci tím, že budeš mluvit o hudbě, která v něm hraje. Pokud ráda flirtuješ, můžeš vyzkoušet metodu O-K-K , která je jednoduchá a velmi účinná.

Daniel 17: “Úplně nesnáším afektované holky, co plácnou první věc, co je napadne a ještě hlasitě. Nedej bože když jsou opilé. Klidně se s nima budu bavit o počasí, ale na úrovni.”

Neboj se jít do oslovení jako první a po hlavě, jak se říká: “Za pokus nic nedáš.”

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.