Proč jsou hezké holky single?

Jak je možné, že je ta krásná dívka single? Určitě je to tím, že se nedávno s někým rozešla a je jen otázkou času, než si někoho najde, balamutíš se. Skutečnost je ale jiná. Možná je už dlouho sama, možná hledá a nenachází nebo to už vzdala. A možná je řeč právě o tobě…

Hezká tvář k nalezení pana pravého nestačí…

Markéta je sama, ale jen na půl, chodí totiž se ženatým mužem. Co jí vede k tomu, že si našla ženatého? Je pohodlná, pro takového muže nemusí nic dělat. Manželka mu doma vypere, vyžehlí a vaří a on se pak jde pobavit se svou milenkou…

Karolína je krásná, cílevědomá a samostatná. Tak proč je sama? Muži si raději vezmou šedou myšku, takovou dívku si můžou přivázat ke sporáku a nemusí se bát, že bude odmlouvat. Po krásné dívce se každý otočí, ale předpkládají, že myslí jen na oblečení nebo kosmetická studia. Největší ránou pro však pro potenciální nápadníky je, že díky dobré práci vydělává většinou víc než oni – a to chlapi jen tak nepřekousnou.

Zuzana je perfekcionistka a vysoké nároky má i na svého partnera. O domácnost se umí postarat, ale vyžaduje od partnera zpětnou vazbu, kterou mnohdy nedostane. Je to velmi smutné, ale neuvěřitelné množství mužů ještě kolem třiceti let žije s rodiči. A jak to vypadá u nich doma? Maminka kolem synáčka lítá jako „křepelka Julča“ a on, jelikož je na to od mládí zvyklý, vyžaduje to samé od partnerky.

Kdo hledá, najde?

Najít toho pravého je opravdu těžké, někdy spíše až nemožné. A hlavně, kde toho pravého hledat? Na diskotéce nebo přes seznamku?  Na diskotéku si lidé chodí většinou jen zaflirtovat a hledat partnera přes seznamku, to není lehké a ani bezpečné.

Tip: Udělej si test Jsi expert na flirtování?nebo si přečti 12 způsobů, jak si užívat svobodu a nezávislost.

Smutné je i to, že mnoho mužů si je vědoma toho, že klesá jejich kvalita. Kde jsou všichni ti gentlemani, kteří se chovají k ženě galantně, pozorně a starají se o svůj zevnějšek? Ale bohužel si za to mohou i ženy, které jsou čím dál více emancipovanější a soběstačnější. Muži nepotřebují samostatné ženy, chtějí mít pocit, že jsou potřební, protože v opačném případě jejich ego silně trpí.

Nikdo není dokonalý, to je třeba si uvědomit. Chce to vzájemnou toleranci, pochopení a podporu z obou stran. Pokud je těchto věcí schopná jen jedna strana, pak žádný vztah nemůže nikdy fungovat a vydržet.

Autorka: Jana

4 Comments
  1. Hodně ubohý článek. Ani do odstavců není správně členěn. Autorka článku ví o životě ho vno. A ikdyž jsem autorku článku nikdy neviděl, tak z textu je evidentní, že je to plastová barbína, co na sebe fláká tuny makeupu a “voňavek”, a následně se vzteká, že to nikdo neocení. Holky, které se o tvůj zevnějšek nestarají, jsou mnohem hezčí, než holky, které se o svůj zevnějšek starají. Krom toho mívám na voňavky alergické reakce, což však barbína s dutou plastovou hlavou nemůže pochopit.

    PS: Při seznámení přes internet se musíte sejít na místě, kudy prochází velké množství lidí – například na náměstí. Na náměstí žádné riziko není.

  2. ahoj mohla byste mi sehnat ještě nějaké fotky nebo říct kde je muzu sehnat s touhle holkou postete mi to na e-mail prosim dekuju

  3. dobrý den,mohly by jste mi říct jak se jmenuje ta dívka na fotce, na jakých stránkách můžeme najít její obrázky, nebo mi rovnou na email pošlete nějaké její fotky, předem děkuji.muj email je andy.kapalinova @seznam.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.