Rady o vztazích z časopisů: nakolik je brát vážně?

Netajím se tím, že si strašně ráda pročítám články o vztazích. Hltám všechny rady, a pokud se mi alespoň trochu líbí, snažím se jimi řídit. Možná jsi na tom stejně. V každém časopise pro ženy jich najdeš pokaždé několik a regály knihkupectví přetékají knížkami s touto tematikou. Jenže co když se to v tobě začne jednoho dne bít?

Řídíš se ve vztazích radami z časopisů?

Některé rady a připomínky se tak trochu vylučují. Kdo se v tom má vyznat?

Když nepíše, nechce tě!

Tak tohle se dočteš všude. A je to celkem logické. Jenže co když je kluk trochu stydlivější a čeká na nějaký jasnější signál od tebe? I kluci jsou totiž nejistí, i když se někdy chovají jako machři, i je trápí strach z odmítnutí.  Možná by tě hrozně rád pozval na rande, jenže zkrátka neví, jak na to.

Až se příště potkáte, usměj se na něj, Načni rozhovor a snaž se najít společné téma nebo koníček. Uvidíš, že ledy roztají a třeba získá odvahu.

Tip: Přečti si, jaké komplimenty na kluky zabírají.

Buď tajemná a dělej, že jsi zaneprázdněná

Další obvyklá rada: kluci jsou lovci a čím nedostupnější kořist, tím více se snaží a mají o tebe zájem. Něco na tom určitě bude, ale bacha, aby je to nepřestalo bavit.  Samozřejmě – sem tam výmluva, že už máš program, není na škodu, ale jestli to od tebe uslyší pokaždé, možná se raději porozhlédne po lehčí kořisti.

Tip: Přečti si rady, jak flirtovat s klukem.

Slečna nedostupná je cool

Jsi od přírody milá holka do nepohody, která bere věci s nadhledem a humor jí není cizí. Jenže sis možná už také všimla, že kluci se spíše otočí za tou mrchou, která se s nimi moc nemaže… Co teď? Milá mrcha? To moc nejde dohromady. Má cenu se přetvařovat?

Někdy musí udělat první krok holka. Určitě najdeš ve svém okolí několik párů, u nichž počáteční iniciativu musela vyvinout žena. Kluci jsou sice lovci, ale někdy se jim musí trochu pomoci. Což samozřejmě neznamená, že se jim naservíruješ na stříbrném podnose, ale je potřeba brát vztahové rady s rezervou a trošku si je umět přizpůsobit době, situaci a konkrétnímu pánovi. A nejdůležitější rada na závěr: buď sama sebou!

Tip: Konečně, domluvili jste se na prvním rande… Přečti si, jak zatočit s nervozitou.

Jakou nejhloupější radu ohledně vztahů a randění jsi v časopisech četla?

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.