Jaro 2012 ve tvém šatníku: Co si pořídit a co vyhodit?

Máš už plné zuby třeskuté zimy, svetrů a teplých kabátů? Možná tě rozehřeje alespoň pohled na módní mola. Zjisti už teď, co přinese jaro 2012.

Pusť si barvy do šatníku

Zimní móda se poměrně opakuje – tmavé barvy, sem tam nějaký flitr, ale mrazy uzdu fantazii příliš nepopustí. To však neplatí o jaru. Na novou módní sezónu se proto těší snad každý! Zajímá tě, jak bude módní jaro 2012 vypadat? Slečna má pro tebe několik tipů na obnovu šatníku.

Co nosit dál

Dobrou zprávou je, že plno kousků, které už ve svém šatníku máš, můžeš dál hrdě nosit. Patří sem například oblíbené košile v pánském stylu. Neboj se ani vzorů – proužkovaných či kostkovaných. Košile jsou úžasně pohodlné a přitom stále módní. Z loňské kolekce se ti letos šiknou také trička s velkoplošnými potisky. A sáčka! Se slunečními brýlemi vypadají stylově.

Rozhodně nevyhazuj ani šortky – jsou pohodlnější než sukně a s trochu snahy v podobě podpatků nebo jiných doplňků vypadají neméně sexy. Navíc ty s délkou do půli stehen jsou přímo letošním hitem.

Co si pořídit

I jaro 2012 přinese v módním průmyslu změnu a myslím, že za většinu holek můžu říct, že změnu pozitivní. Na přehlídkách těch nejzvučnějších jmen jsou k vidění kousky demonstrující především pohodlí, volnost a celkově mladistvý styl. Například obchodní řetězec H&M letošní jaro zasvětí spolupráci s trendy značkou Marni. A to vše ve smyslu „nebojme se barev“. S trochou nadsázky se dá říct, že čím více barev, tím lepší – tímto pravidlem se při navrhování nejnovější kolekce řídil také Christopher Kane, který vytvořil vyloženě duhovou módní výbavu.

Čti také: Trend barevných bloků – co o tobě která barva řekne?

Vyloženě „in“ budou i šaty – letos především ty s délkou po kolena. Ať už po vzoru Victorie Beckham úzké a jednobarevné, nebo i střihy do A.

Velký comeback oslaví taktéž bílá barva. Je krásná, něžná a ženská. Do dokonalosti ji dovedli tvůrci Dolce a Gabbana, kteří si pohráli s bílou krajkou.

Co vyhodit

Loňská sezona naštěstí nepřinesla mnoho trendů, které bychom teď se studem vyhazovaly. Co už ale do koše (nebo maximálně do fitka) patří, jsou kalhoty s hodně sníženým rozkrokem. Hanlivé označení tohoto kousku jistě všichni známe…

Čti také: Umíš kombinovat oblečení?

Do skříně schovej také tmavé oblečení v gotic stylu, které na podzim přišlo vhod, ale teď pro něj, v sezóně plné barev, nezbývá místo. Neznamená to ovšem, že jeho čas opět nepřijde!

Poslední postřeh – kanárkově žlutou letos vyměň za její decentnější sestru.

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

1 Comment
  1. Mohla bych se zeptat odkud je ta fotka? Moc se mi líbí ten svetřík, tak jestli nevíte, kde bych se na něj mohla mrknout. Díky :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.