Silvestr 2011 na módní vlně: V čem letos zazáříš?

Sotva se přehouply Vánoce a už je třeba přemýšlet, v čem přivítat příchod nového roku. Čeká tě divoká party v klubu, horský pobyt na chatě, nebo jen domácí večírek s pár kamarády?  V každém případě ti slečna poradí, jak se na zlom roku 2011/2012 vybavit po módní stránce.

Stylově na diskotéku

Nejoblíbenější silvestrovský party look se hodně třpytí. Glitry, stříbro a zlato vládne ostatním, pak už především tmavším barvám. Pamatuj, že o Silvestru si můžeš dovolit obejít či přímo přeskočit i zakořeněná módní pravidla. Pokud si troufneš, můžeš s třpytivými materiály klidně kombinovat i barevné silonky nebo legíny, podpatky jsou pak v podstatě nutností!

Módní inspirace: kolekce Tally Weijl

K takto výraznému vzhledu tě pak jistě bude lákat přidat i podobně kreativní líčení – pokud však zvolíš třeba modré nebo zlaté orámování očí, vymez si na „tvorbu“ dostatek času. V tomto případě se počítá s dokonalým výsledkem a ani malé chybky se neodpouštějí. Vybereš si raději výrazný odstín rtěnky? Potom si dej pozor, aby ti barvička na puse vydržela víc, než jeden drink. Jak na to? Po nanesení rtěnky otiskni rty do papírového ubrousku a rtěnku nanes znovu.

Romantika na horách

Máš to štěstí trávit Silvestra na zasněženém svahu a večer oslavovat v romantické horské chatě s plápolajícím krbem? Pak je pro tebe zřejmě důležité především to, aby ti v tvém novoročním modýlku bylo teplo, ale zároveň by měl být samozřejmě stylový.

Věř nebo ne, parádu uděláš i hrubých, pletených svetrech nebo i v kožešinách – jsou stylové a zahřejí. Pokud se ti svetry ani kožešinky nezamlouvají, skvělé bude i bavlněné tričko doplněné hezkým šátkem. A k nim džíny – měly by být užší, aby vyvážily volnější vršek a zdůraznily tvoji siluetu, ale ne až příliš, abys nemusela celý večer myslet na to, že sis neměla k obědu dávat ty knedlíky…

Módní inspirace: kolekce Ann Christine

Novoroční přípitek v divadle

Chystáš se na Silvestra do nějaké „nóbl“ společnosti, například do divadla? Pak je vhodnější opustit od stříbřitých topů nebo pletených rukavic a vybavit se poněkud noblesněji. Výborně poslouží koktejlky (či takzvané malé černé), a to nejlépe v tmavších barvách. Třpytivou krásu si můžeš dopřát alespoň ve špercích, či jak je letošním hitem – na nehtech. Drápky letos snesou i efekt „popraskaného“ laku či výrazné třpytky.

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.