Kuriózní 21. Století

Příroda je sama o sobě velmi pestrá, plná anomálií a bizarností, ovšem člověk je takový nezmar, že jakmile popustí uzdu své fantazie, mnohdy neví, kdy přestat. Pojď se společně se Slečnou ohlédnout za nejbláznivějšími výstřelky, kterých jsme my lidé schopni.

Muž v ženské kůží?leginy

Novým módním hitem v pánské módě jsou takzvané megíny. Zní ti to slovo nějak povědomě? Ale jistě, jedná se totiž o mužskou alternativu legín. Mají za úkol nahradit skinny džínsy. Možná to zní podivně, ale muži nosili legíny již od pradávna. Další kuriozitou ve světě našich protějšků je vzrůstající zájem o pánské sukně. V České republice je jejich propagátorem Tomáš Zahálka, který v sukni zdolal i Sněžku. Ale kilty to nekončí. V Austrálii a Anglii zažívá velký boom ženské spodní prádlo, jenž je určeno výhradně pro muže! A když už jsme u toho prádla, nedávno se na molech objevily podprsenky a kalhotky výhradně z kovu. Jak moc příjemné bude asi jejich nošení?

Cesta k dokonalosti?

Bohužel žijeme ve světě, kde se apeluje na krásu a dokonalost, na přirozenost se jaksi zapomíná. Co všechno jsou, nejen hvězdy stříbrného plátna, schopny vytrpět pro to, aby byly „dokonalé“? Jednou z oblíbených metod „zdokonalování“ je bělení konečníku, které se pyšní oblibě převážně v Hollywoodu. Dále je tu vyhlazování mužského šourku, znovuvytvoření panenské blány, zužování nosu pomocí tlakových japonských přístrojů, zatlačování nebo vytlačování pupíku a v neposlední řadě je takovou „malou“ kuriozitou například přebarvování bradavek. Pokud ženy – občas i muži, nejsou spokojeny s barvou svých bradavek, jednoduše si je nechají za několik stovek dolarů přebarvit. Bláznivé, nemyslíš?

Jedu belfie…

Před nedávnem se na internetu objevil nový pojem selfie, tedy vlastní podobizna, která je dle amerických psychologů, mimo jiné, projevem nemoci, jenž je známá pod termínem narcismus. Ovšem krátce po tomto druhu fotografií přišel nový trend focení a to sice belfie. Belfie? Říkáš si co to je? Jednoduše fotografie vypracovaného pozadí, kterými se především dívky a mladé ženy chlubí na sociálních sítích. Kladu si otázku, co dalšího ještě přijde.

A s jakými bizarnostmi ses potkala v poslední době ty?

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.