Nemůžeš se dočkat Vánoc? Vyhraj si první dárek už teď

Každý rok, když se Vánoce začínají neúprosně blížit, říkám si proboha, už je to tu zase. Zuřivé běhání po obchodech, pečení a uklízení. Pak se ve mě ale přece jen zablýskne jakýsi pozůstatek té nevinné dětské dušičky, která se celá tetelí z vůně vanilkových rohlíčků a je ukrutně zvědavá, jaké dárečky pro ni její nejmilovanější letos vymysleli. Také se nemůžeš dočkat? Zapoj se do naší předvánoční soutěže a první dárek si s trochou štěstí rozbalíš už o pár dnů dříve.

Těšíš se na Vánoce jako malá? Slečna rozdává dárky dřív

Jedna z mých kamarádek si před pár dny napsala status na Facebooku, že všechny vánoční dárky objednala pěkně jedním vrzem na internetu. Pro bráchu vodní dýmku, pro taťku doutníky a pro maminku venušiny kuličky. Ohledně toho posledního se dočkala hromady šokovaných reakcí, ale i mnohých uznání. Sama si nejsem jistá, jestli to nebyl jen fór, každopádně v jednom jsem s ní zajedno. Hrnek? Ponožky? Mýdlo? Proč pořád “vymýšlet” nudné a ohrané dárky? Buď originální a pobav své blízké pod stromečkem něčím, co by je samotné nenapadlo si koupit!

Samozřejmě ne každý má buňky na vymýšlení originalit. Asi právě proto se v posledních pár letech vyrojily e-shopy s všelijakými vtipnými a zajímavými dárky. Hlavolamy, legrační oblečky, chytré hračky i vykutálení pomocníci do domácnosti. Není divu, že tyto obchůdky rostou jako houby po dešti – lidé je prostě milují a vesele nakupují. Zábavné jsou nejen dárky samy o sobě, ale už jejich výběr je bezvadným zabijákem dlouhých zimních večerů.

Mezi takové obchody patří i Zajimavedarky.cz, kde si vybereš z desítek nápaditých vychytávek. Právě tento e-shop věnoval ceny do naší předvánoční soutěže, díky které si svůj první dáreček budeš moct rozbalit o nějaký ten den dříve anebo jej někomu naložit pod stromeček.

Soutěž o originální dárečky

O co se hraje?
1. cena: Minigolf na toaletu + Vánoční těstoviny
2. cena: Mini květináč s čtyřlístky + Vánoční těstoviny
3. cena: Kostky lásky + Vánoční těstoviny

Soutěžní úkoly:
1. Správně odpověz na otázku: Kolik hlavních kategorií dárků mají Zajimavedarky.cz?
2. Napiš nám, jaký nejoriginálnější dáreček jsi dostala nebo sama někomu věnovala.

Jak soutěžit?
Odpověď nám pošli prostřednictvím následujícího formuláře. Jako předmět uveď heslo VÁNOCE. Pozor! Nezapomeň uvést svoji poštovní adresu, abychom ti v případě výhry mohli dárek ihned poslat. Jen tak ti stačí dorazit ještě do Vánoc!

Soutěžit můžeš od 9. do 16. prosince 2010. Každý se do soutěže smí zapojit pouze jednou.
Výherce určí los.
Jména výherců zvěřejníme na naší Facebook stránce.
[contact-form 2 “Kontaktní formulář 1_copy”]

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.