Jarní květinová inspirace

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Konečně jaro, sluníčko, teplo, rozkvetlé louky a stromy. Tohle období je velkým pomocníkem a inspirací k nehtům. Po zimních neutrálních tónech jsou barevné nehtíky nutností. Teď se zaměříme hlavně na kytičky, kterých je na jaře habaděj.

Příroda zatím ještě moc rozkvetlá není. Sněženky, bledule a tyhle první jarní rostlinky mi přijdou na nehty moc obyčejné a mdlé. Nemůžu se dočkat, až bude všechno hezky barevné, proto kytičky na nehty začínám cpát už teď. Jelikož je hlavně spousta možností v ohledu na kytky, chci jich letos vyzkoušet co nejvíc.nehty

Vintage růže

Určitě sis někdy všimla drobných růžičkových vintage vzorů, které se objevují jak na oblečení, tak i na nehtech. Já si prvně myslela, že k tomu budu potřebovat spoustu šikovnosti, a nebo pomoc odborníka. Není k tomu potřeba ani jedno. Postačí ti zdobítko a nějaké pěkné pestré laky. Jako podkladovou barvu pod růžičky použij bílou. Růžovou na nehty udělej puntíky o velikosti hlavičky špendlíku. Dál bude potřeba světle zelený lak, kterým uděláš okolo puntíku dva zelené trojúhelníčky – lístečky. Nakonec světlounce růžovým lakem (můžeš ale použít i bílý nebo béžový) a zdobícím štětečkem udělej jakoby přerušovanou spirálku od středu puntíku až po okraj. Po zaschnutí nezapomeň přetřít bezbarvým svrchním lakem.

Typ: Samozřejmě se nemusíš řídit barvami, které jsem zde uvedla. Jako podklad můžeš použít např. mintovou, lososovou i jiné pastelové barvy. Dále můžeš růžičkové nehty prostřídat s puntíky nebo proužky. Všechno vypadá skvěle!

Jako rozkvetlá louka111

O něco jednodušší jsou tyhle barevné kytičkované nehty, které mi připomínají louku nebo zahrádku mojí babičky. Já si zvolila opět podklad u kytiček bílý, ale viděla jsem například i tmavě modrý podklad a nevypadalo to vůbec špatně. Po nanesení podkladové barvy si zdobící kuličkou udělej pět puntíků ve tvaru kytičky a pak je všechny spoj do středu. Je to vlastně taková ta jednoduchá hvězda z pěti čárek, ale puntíky na okrajích působí jako okvětní listy. Do středu udělej další barevný puntík a kytička je hotová. Mně přišly nehty moc jednoduché, takže jsem mezi kytky udělala ještě další žluté tečky, aby to nevypadalo tak prázdně.

 

No Comments Yet

Comments are closed